Wpis z mikrobloga

@mirasKo-Kalwario: @ampcode: A faktycznie, tam jest "opłaca się czekać" - moim zdaniem opłaca się czekać, bo na pewno gry VR będą fajne na PS5, poza tym mają mieć dobre parametry, jeżeli cena będzie oscylowało w granicach 2k PLN to będzie to bardzo opłacalny zestawik. Na pewno Quest2 nie ma podjazdu (no i potrzebny jeszcze mocny PC osobno).
  • Odpowiedz
  • 0
@mirasKo-Kalwario Ja bym czekał na PSVR2, Sony ma dobre wsparcie dla obecnej generacji, więc można się spodziewać więcej i lepszych tytułów na PS5. Taki Quest2 raczej będzie bez startu do PSVR2.
  • Odpowiedz
@greven: @Smartek: @ampcode: @Smartek: dzieki, oculus ma dla mnie te zaletę że nie potrzebuje niczego żeby pograć, zakładam gogle i gram - mogę zabrać na wyjazd itd (wiadomo pewnie mocniejsze gry wymagaja PC ale nie wszystkie). W ps VR musze być podłączony do konsoli i to kablem, wiec odpada np zabranie googli do domu i pogranie z bratem albo rodziną czy znajomymi
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: No niestety, ja akurat miałem PSVR i mam aktualnie Questa2 i to jest niewątpliwy plus, o czym piszesz. Ale znowu bateria wytrzymuje 2-3h i trzeba ją wiecznie ładować. Często zakładasz i chcesz pograć, a za chwilę wali komunikatami, że zaraz się rozładuje i tyle z grania. Ponadto te tytuły bez PC... no nie ma z nimi rewelacji. Jak ograsz te najpopularniejsze pozycje typu SuperHot, Job Simulator czy jakiś Pistol
  • Odpowiedz
(wiadomo pewnie mocniejsze gry wymagaja PC ale nie wszystkie). W ps VR musze być podłączony do konsoli i to kablem, wiec odpada np zabranie googli do domu i pogranie z bratem albo rodziną czy znajomymi


@mirasKo-Kalwario: Questa mozesz rowniez polaczyc z PC bezprzewodowo
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: No to wybieraj to co Ci najwygodniejsze. Pytanie było czy opłaca się czekać na PSVR2 - opłaca się, bo jakościowo będzie to nieporównywalne do Questa, ale jak potrzebujesz to wozić poza dom (czego nie napisałeś), to inna sprawa. Tylko zastanów się, na ile rzeczywiście tej mobilności potrzebujesz i czy nie użyjesz tego poza domem kilka razy a później i tak będzie używane w domu.
  • Odpowiedz
najwyżej kupie oba jedno bede miec do konsoli drugie do pc


@mirasKo-Kalwario: To aby nie było za łatwo - tutaj kolejny powód do czekania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PSVR 1gen dało się jakoś podpinać do PC (chociaż nie działało to idealnie, ze względu na wymaganie kamery do pozycjonowania, trzeba było robić hacki z eye-toyami PS3, bo kamera PS4 ma zdaje się jakieś customowe złącze), więc całkiem
  • Odpowiedz