Wpis z mikrobloga

Myśl, że śmierdzące kacapy wchodzą komuś do domu i ze śmiechem na ustach gwałcą bezbronne kobiety sprawia, że po prostu chce mi się wymiotować. Nie mogę tego wyprzeć ze świadomości, że to się po prostu dzieje, możliwe że nawet w tym momencie.

#ukraina
#wojna
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MirkobIog: Żołnierze… tfu. Taki jeden z drugim będzie potem do mamusi dzwonił z płaczem że nie wiedział po co jedzie. Łapać to gówno i przysiad na butle po 5 litrowej wodzie.
  • Odpowiedz
Myśl, że śmierdzące kacapy wchodzą komuś do domu i ze śmiechem na ustach gwałcą bezbronne kobiety sprawia, że po prostu chce mi się wymiotować. Nie mogę tego wyprzeć ze świadomości, że to się po prostu dzieje, możliwe że nawet w tym momencie.


@MirkobIog: a zabijanie cię nie bulwersowało?
  • Odpowiedz
@MirkobIog: Dlatego nie ma co się dziwić, że duża część Ukraińców sama zgłaszała się do obrony terytorialnej + sporo Ukraińców tam wróciło z Polski. Większość młodych ludzi zna opowieści od dziadków i babć. Moja miała 16 lat, kiedy zaczęła się II wojna i się bała opowiadać, co się działo, jak rosjanie weszli „wyzwalać” ich od Niemców - mówiła tylko, że zamykano dziewczyny w piwnicach, a reszta nawet nie przeszła jej
  • Odpowiedz