Wpis z mikrobloga

Poszukuje lapka do #programowanie, jakis Mireczek jest w stanie cos polecic? Wypadlem troche z obiegu i nie wiem co aktualnie sie spoko sprawdza. Budzet najlepiej do 5-6k ale jak cos wyzej to do zastanowienia. Zalezy mi przedewszystkim na RAMie i by byl w miare lekki. Fajnie jakby dal rade odpalic tez jakies nowsze gierki, bo duzo czasu spedzam po hotelach ().
#laptopy #komputery #pcmasterrace #pytanie
  • 5
Ja używam Surface Pro 7 z 16GB Ramu , nie ma w nim karty graficznej , ale CS:GO , League of Legends , WOW lub Diablo 2 lata w stałych 70-80FPS na niskich - więc jeśli ci chodzi bardziej o szybkość i funkcjonalność to polecam
@oldspiceedit: Pomyśl czy nie wystarczy Ci opcja geforcenow. Do nowszych gierek przydała by się grafika, wtedy cena laptopa leci w kosmos wraz z jego rozmiarem. Ja mam małego fujitsu sprzed kilku lat kupionego za grosze i spisuje się idealnie do programowania. Naprawdę przyjemne jest to że jest bardzo mały i ergonomiczny a kosztował grosze, plus akurat mój model ma bardzo fajna rozdzielczość. A gdy chcę pograć to sobie tego geforce odpalam