Wpis z mikrobloga

@Mleczny_obraz_z_wilkowa: ale można się nie wypowiedzieć xD a dwa że można odpowiedziec bez uśmiechu na ustach że "No i co z tego że wojna? :)" jak kolejna stara
Albo można odpowiedzieć że chcesz żeby jak najmniej ludzi cierpiało tak ogolnie
Bez przesady z tymi 15 latami łagru. Teraz dopiero w Rosji wchodzi cenzura na #!$%@? poziomie. W Rosji jest babcia która chodzi na każdy antyrządowy protest w tym teraz antywojenne i
@Kantar: A to narodowość ma coś do rzeczy w temacie podatności na propagandę? Aż tak Polacy wyjątkowi nie są. A i w przypadku Rosji pewnie sporo osób zna rodzinne historie o dziadku w łagrze, itd. i się hamuje ze szczerością przy kamerze.
@Kantar: Nie liczy się jak jest naprawdę. W Polsce: ile jest ludzi, którzy podchodzą do III RP jak do spisku post PRL-u, z "tajnym" układem magdalenkowym, czy poczuciem, że złośliwy przedsiębiorca im kradnie zarobione pieniądze, a nie podatki?
@Theo_Y: napisałem że #!$%@? mnie stare rosyjskie baby bo teraz usprawiedliwiają i cieszą się z wojny.

Widzę mozliwosc w której to polskie stare baby by się cieszyły z najazdu polski na litwe ale no nie ma takich wypowiedzi bo nic takiego się nie dzieje więc nie mają mnie jak tym #!$%@? a #!$%@? mnie cieszeniem się z PiSu co jest mało znaczace przy usprawiedliwianiu wojny i cieszeniu się z niej
Zgadzam