Wpis z mikrobloga

@keuaiBKonczylNocnomWartem:
@jar0:
@xiv7:

No wlasnie ja to nie jestem pewien czy akurat w tym kontekście lepiej się śmiać niż tragizować. Ogólnie trudno mi się już patrzy na tą putinowską mordę, załamani ministrowie podani do opinii publicznej to dla mnie zwykła manipulacja mająca na celu stworzenie wrażenia sytuacji odmienniej niż faktyczna. Czy za jakiś czas gdy bedziemy wspominać wojnę to jesyne co zostanie nam w pamięci to nie będą te
@hejhej_lalala: Oj tak stary jak ja Cie rozumiem - mój wspólnik w pierwszy dzień chciał od razu wsiadać w auto i emigrować i darl na mnie jape że go powstrzymuje i żebyśmy poczekali chociaż parę dni zobaczyć co się stanie, bo i tak nas nie zaatakują wcześniej niż po tygodniu wojny jak Ukraina szybko padnie, chłop był gotowy nocować w aucie i się martwić dopiero jak przekroczymy granicę xd

3 dni
@hejhej_lalala: no to jest wojna na różnych frontach, ofiary są najważniejsze i to jest tragiczne, ale my mówimy o przestrzeni informacyjnej i tu można dowalić ruskim nawet memami z ich debilnych zachowań typu strzelanie do reaktora z czołgu...
@hejhej_lalala: Nic lepiej nie zobrazowało mi tej memowej żenady, jak przedstawienie tego w filmie "Nie patrz w góre". Niczym się nie różnicie od tych klaunów w filmie, ale pewnie oglądając ten film drwiliście z przedstawionej tam głupoty ludzkiej.