Wpis z mikrobloga

@Zimnok u mnie zaczął wracać jak zacząłem brać Neurovit. Wrócił w 100% po 3 tygodniach. Nie wiem czy to zasługa Neurovit czy zwykły przypadek ale też czytałem kilka wpisów mireczków którzy pisali, że węch zaczął wracać jak zaczęli łykać Neurovit
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartis55: dzięki za tip ale wychodzi ze to tylko witaminy z grupy B
Coś tam mogą dać ale obstawialbym że to bardziej placebo i węch sam im wrócił
  • Odpowiedz
@Zimnok: jestem dokładnie rok i 5 miesiecy po... Nadal nie wszystko wróciło. Jajka, niektore mięso i wedliny, rosół , cebula i pot... Najgorsze zapachy jak na ten moment. Każde perfumy maja " to coś" co mnie drażni. Powietrze po deszczu pachnie chlorem xD jeszcze pare miesiecy temu bylo ml i przykro i płakać mi sie chcialo, ale juz sie przyzwyczailam, a niektorych zapachów nauczyłam sie na nowo...
  • Odpowiedz
@bartis55: racja. Ja neurovit bralam na uszkodzenie nerwow po rwaniu ósemki i akurat wpłynęło to na mój węch. Na pewno czuje po tym więcej, ale tez odczuwalam przy braniu specyficzne zapachy. W każdym razie zawsze warto spróbować
  • Odpowiedz
@Zimnok: Po tygodniu wrócił silniejszy niż przed covidem. Potem znowu nie miałem węchu przez 2 tygodnie. Kolejny plot twist - po tym czasie, po przebudzeniu nie miałem, koło 12-13 wracał, ale bardzo słaby na ~1h, znikał, koło 17 wracał na ~2h i przed snem znów byłem bez węchu. Taki stan miałem przez dobre 2 miesiące. Aktualnie mija 4 miesiąc. W sytuacjach stresujących - totalnie brak, poza tym w normie. #!$%@? to
  • Odpowiedz