Wpis z mikrobloga

@SzybkieSondy: Putin nie przyjdzie tu obsadzać marionetkowego rządu bo on taki rząd w Polsce już ma.


@Moisze: To prawda, sam widziałem jak wczoraj Morawiecki bombardował Kijów krzycząc "władimir ja cię kocham", a Błaszczak własnymi zębami rozszarpał dwóch ukraińskich generałów. Tak było! ¯\_(ツ)_/¯
@Moisze: To Ci się chyba pomyliło z CDU. To CDU blokowało przez dwa długie dni sankcje na Rosję, w czasie których wszyscy zainteresowani zabezpieczyli swoje interesy w Europie.

Btw. w dupie mam PiS, złodzieje tacy sami jak PO czy lewactwo, ale jednocześnie najbardziej antyrosyjski rząd, jaki mieliśmy po 89r (co uważam za bardzo dobrą cechę). EU kolejny raz dało się uwieść dyktatorowi i wyobrażeniu, jakoby Rosja była normalnym krajem i partnerem
@piker: PIS sabotuje UE i osłabia pozycję Polski. Polska pomaga Ukrainie bo sama czuje się zagrożona a nie bo jest takim przeciwnikiem Rosji ale nie ma się czego obawiać bo Polski rząd jest dokładnie taki jaki ma być z perspektywy Rosjan czyli awanturniczy, zamordystyczny i osamotniony. Jak tylko wybuchy na Ukrainie ustaną to PiS wróci do tego co robił czyli wyprowadzania nas z UE i izolowania.
@Moisze: Robisz dokładnie to, przed czym wszyscy ostrzegają: próbujesz wywołać wojnę polsko-polską, skłócasz i napuszczasz na siebie. Nie dam się w to wciągnąć, daleko mi do pisu, ale teraz nie jest czas na to, żeby się kłócić.

Twoje wysrane z dupy tezy o oddalaniu Polski od NATO to są już legendarne na wypoku :)
@piker: Obecnie jedynym zagrożeniem dla nas jest kontynuowanie autorytarnego kursu przez PiS i oddzielanie nas od sojuszników. Czy z takimi małpami w rządzie ktoś udzieliłby nam pomocy jak teraz to się dzieje dla Ukrainy? Pomyśl dobrze zanim napiszesz o wojnie polsko-polskiej.
@Moisze: Nie da się dyskutować merytorycznie z gościem używającym inwektyw (nieważne, że wobec osób trzecich) i argumentów "no mówię ci stary".