Wpis z mikrobloga

Stare darkw już nie wstanie. Były admin Joshi zawinął pół bańki, zamknął biznes i uciekł. Rapidu również padło i nie wróci. Stara ekipa z darkwarez a potem z darkw przeniosła się oficjalnie na darkflix.
Póki co rozdają zaproszenia na discordzie dlatego, aby uniknąć spamu i przeciążenia serwerów.
Gdyby nagle tysiąc ludzi wbiło na stronkę wszystko by padło a dzięki zaproszeniom jest to pod kontrolą.
Nie ma się co martwić. Tak samo jak w przypadku darkw wszystko będzie za darmo ale to wymaga czasu.
Nie da się stworzyć contentu w kilka dni. Na darkw dopiero po roku czy dwóch można było znaleźć praktycznie wszystko. Cierpliwości.
Nie reklamuje serwisu i nie mam w tym żadnych korzyści, po prostu jestem starym poczciwym userem darkwarezu pamiętający czasy rapidshare bo serwis ten zawsze był mi bliski.
Mam nadzieję, że nasza społeczność odbuduje coś nowego na zgliszczach.
#darkw #darkwarez #rapidu #warez
  • 39
@Kali_Linux: zgadza się tylko co to ma się do osób, które tylko wpadają na chwilę, szukają nowości z filmów czy gier i nawet nie udzielają się w konwersacji? Chat też jest opcjonalny, osobiście zawsze miałem go wyłączone (mam nadzieję, że ta opcja będzie i tu)
Co do Qspy to zawinął się bo miał problemy prawne. Kilka spraw sądowych a potem jeszcze weszła ACTA.
W tym czasie nie tylko zamknęli darkwarez.

Obecnie