Wpis z mikrobloga

Jedyny plus tej wojny to chyba to, że nikt już nie boi się straszenia wojną przez Rosję. Ruskie wojsko ostatecznie się skompromitowało.
#wojna #ukraina
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@w_glab_przeszlosci:
Niestety o ile Ukraina broni się długo to jeżeli kacapy będą kontynuować walkę na wyniszczenie i nie będą za bardzo liczyć się ze stratami (zarówno tymi militarnymi, jak i gospodarczymi) to Ukraina prędzej czy później padnie. Mogą tylko grać na czas i liczyć, że szybciej rosja imploduje na skutek jakichś ogólnokrajowych protestów czy innego puczu albo zamachu stanu.
Dla nas to jednak powinna być przestroga i lekcja aby wreszcie
  • Odpowiedz
@w_glab_przeszlosci No nie wiem jak ciebie, ale mnie jednak trochę przeraża wizja przebywania w mieście które jest bombardowane i strzela się do cywilów - i ani trochę nie pociesza mnie fakt że gdzieś tam im cyganie #!$%@? czołg i jeszcze gdzieś zabrakło im paliwa. Jak blog obok zamieni się w gruz to mam krzyknąć przez okno "ha, nieźle, ale czołg to wam cyganie #!$%@?, partacze!"?
  • Odpowiedz
@GodALLU: kogo wyśle? Następnych czeczenów? XD


@Adry420: do tej pory użyto tylko kilka samolotów, przykładowo ani jednego Su35, mało rakiet naprowadzanych ziemia-ziemia było użytych, jeszcze wiele w swoim arsenale mają Ruskie
  • Odpowiedz
Ja też wyraziłem swoje zdanie, że jestes onucą. Kim jestes i jakie masz podstawy do wypowiadanua sie w temacie taktyki prowadzenia wojny? No gdzie sa te mocniejsze oddziały?
  • Odpowiedz