Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: From Software, w Dark Souls 2 mam podpowiedzi przycisków z pada xboxa jak gram na klawie i myszce. Do tego przy uruchamianiu gry 10 min łączy się z serwerami po czym wyskakuje komunikat że nie da się połączyć... i tak za każdym razem nawet jak wychodzisz z gry bo ta gra jest tak zrobiona że po wyjściu z gry nie schodzi do pulpitu, tylko do menu i czekam aż
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: A odpowiem bo miałem podobne problemy. Uzywasz ogolnego odbiornika bluetooth prawdopodobnie. Na oryginalnym xboxowym odbiorniku pad dziala jak na kablu w kazdej grze i nie ma tych problemów. Tak samo mialem z Sekiro. A jak nie to nie wiem, firmware pada zaktualizuj po podlaczeniu kablem. U mnie wszystko działa OK.
  • Odpowiedz
@Gazobeton: nie gram online bo nie działa przy widescreen fixie i odblokowanych fps to się nie wypowiem. Co do podpowiedzi przycisków to w Elden ringu trzeba sobie samemu zmienić xD nie pamiętam ostatniej gry która była takim archaizmem
@pepetheclogg: mam zwykły odbiornik bt i takich problemów nigdy nie miałem, pad zaktualizowany więc to nie to. Po prostu fromshitware nie umie w techniczne aspekty robienia gier.
  • Odpowiedz