Wpis z mikrobloga

@bombilibajbaj: kiedy w końcu zrozumiecie, że Rosji za bardzo nie zależy na Polsce a już tym bardziej biorąc pod uwagę otwarty konflikt z NATO… Polska nigdy nie uległa całkowicie ZSRR, mamy wole walki i wyzwolenia. Nasz kraj również nie jest dla Putina takim kąskiem pod względem ekonomicznym, do tego dochodzi zupełnie inny jezyk kultura i religia, która pcha nas bardziej na zachód.. Jeśli już Putin miałby się pokusić o inne kraje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simple-Man: co mają do stracenia? nie znam się może za bardzo na ekonomii, ale sankcje ich rozjebią całkowicie. Wydaje mi się, że ten kraj będzie nie do odbudowania, we wszystko będzie trzeba inwestować od zera. Ludzie zaczną stamtąd emigrować, zamykać biznesy, utrzymają się może te giganty. Jeśli reszta świata nie będzie chciała z nimi handlować to zostaną im Chiny, a z samego eksportu gazu i ropy do Chin się nie utrzymają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rakujp: z ekonomicznego punktu widzenia to nie wiem jak ta wojna ma im się opłacać i po co zaczynali. Z militarnego to Ukraina jest w zasięgu. Państwa nato, nie. I tyle. Dodam, że to jest po tym co widzę na Ukrainie. Wcześniej nie wiedziałem jaki jest stan rosyjskiej armi
  • Odpowiedz