Wpis z mikrobloga

Pytanie z cyklu inne. Chcę zrobić mojemu różowemupaskowi prezent mikołajkowy ( i przy okazji sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) tzn. chcę jej kupić bieliznę. Jako,że nie mam możliwości jej dać go własnoręcznie to trzeba zamówić przez neta. Stąd pytanie- znacie jakieś spoko sklepy internetowe z bielizną? Obczajałem h&m ale słabiutko.

#pytanie #internetowezakupy #rozowepaski #zakupy
  • 15
@kto_ma_potrzymac_dwie_dychy:

@kawayo: wołam @kasiknocheinmal

I odradzam Triumph, mają wąska rozmiarówke biustonoszy, moze różowy pasek bedzoe ładnie wyglądał ale to na dłuższą metę szkodliwe dla jej piersi.

Zorientuj się, czy w Twoim mieście jest jakis salon brafitterski. Paskowi kúp jakąś koszulkę i do tego podaruj jej bon do salonu. :-) tam jakaś miła pani dobierze jej biustonosz, dzięki czemu ona będzie szczesliwsza i sam dłużej się będziesz cieszył pięknym biustem -
@kawayo: Jeśli chcesz, by bielizna była dobrze dobrana, to musisz znać wymiary partnerki. Pod biustem, w biuście, w biodrach. Jeśli Cię nie ma i chcesz wysłać jej gotowy prezent to będzie ciężko, chyba że jak mówię - np. jakaś seksowna koszulka. W przypadku pójścia dziewczyny do salonu wymiary sprawdziłaby pani brafitterka następnie wybierając właściwą bieliznę.

A sklepy internetowe to nie ja, ale Kasiknocheinmal zapewne jak tylko będzie mogła to odpisze, ona
@kawayo: tak jak @simsoniak: napisała: lepiej poszukaj w google czegoś takiego jak Stanikowa Mapa i wybierz właściwy sklep w Twojej okolicy (są tam też opinie napisane na temat brafittingu w ich sklepie), a potem kup do nich bon.

Chyba, że różowy jest ostanikowany właściwie (obwód jej nie podjeżdża, nie robią się buły- sprawdź w znaleziskach na ten temat), wiesz jaki krój jakiej firmy leży najlepiej w jakim rozmiarze, to próbuj
@kawayo: bardzo, bardzo dobry pomysł. Na tel. Nie bardzo mam wgląd w profil, więc nie wiem skąd jesteś ani tym bardziej skąd jest Twó różowy, ale koniecznie posprawdzaj opinie o brafittingu w danym sklepie właśnie na tej Stanikowej Mapie.