Wpis z mikrobloga

Mirki, myślałem nad #dulux czy innym #dekoral ale jakoś nie jestem chyba przekonany.
Słyszał ktoś coś o farbach Bondex (smart ceramic) dorwałem ulotkę tak czytam i fajnie wszystko brzmi. Cenowo widzę podobnie co #beckers a tu już więcej ludzi sobie chwali i opinie pozytywne.

Jaki rodzaj farby (im więcej czytam tym chyba mniej ogarniam, ale jakieś ceramiczne, lateksowe czy inne cuda na kiju są) będzie dobry do przedpokoju, sypialni i salonu z kuchnią? Fajnie jakby jakieś „podstawowe”plamy dało się zmyć bez większego uszczerbku czy jakieś inne codziennego użytku zatarcia usunąć.

Kolory ścian w ogóle dobiera się do paneli, mebli, drzwi czy na odwrót? XD #remontujzwykopem
  • 10
  • 0
@lucasy: @WpisujcieMiasta: @OLLEKS: cholerka, trochę mi tu mieszacie w głowie, bo o kolejnych farb nie myślałem XD widzę że niewiele droższa od beckersa, a jak z wydajnością, bo gdzieś na szybko widziałem opinie, że ponoć trochę słabo z tym
@Kenzie: ten beckers mnie kusi trochę, albo po prostu zwyczajnie mam już dość tego remontu i chciałbym wybrać cokolwiek w normalnym budżecie i go skończyć XD
@sked: beckers jest dobry, ale w łazience i kuchni kiepsko wypadł. 3 chałupa (od starych po nowe) więc przerobiłem tego trochę. Na #!$%@?/ mokre/ #!$%@? wie z czego to Śnieżka na sufity/ najlepiej kryła i nie złaziła płatami :). Teraz wyłącznie flugger, na wszystko i rożne rodzaje farb.