Wpis z mikrobloga

@Czadecki: Otwarty świat ogólnie bardzo łatwy, bosowie fabularni średnio trochę trudniejsi niż w trójce. Ale to może, że przez otwarty świat mi osobiście się gorzej leveluje i pcham się do wysokopoziomowych lokacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
bosowie fabularni średnio trochę trudniejsi niż w trójce

Ale to może, że przez otwarty świat mi osobiście się gorzej leveluje i pcham się do wysokopoziomowych lokacji ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Dwuteownik_ceownik: ja mam wlasnie tak ze chce czyscic otwarty swiat zeby nie pomijac smaczkow i konczy sie tym ze jak wpadam na glownego bosa to nie jestem pewny kto tu jest bosem :P

Ale moze po prostu
@3mortis: Trochę się czuję cały czas underlevelled, bo soulsach mi zostało w nawyku przebieganie przez lokacje bez dobijania przeciwników ( zwłaszcza, że mam wrażenie, ze nawet ci trudniejsi dają proporcjonalnie mało dusz ) i mi się po prostu nie chce ich bić. Ale też jest sprawa taka, że robię build dex/int którym w sumie nigdy nie grałem ( jeśli już magia to zawsze glass cannon <3 )
@Czadecki: największym ułatwieniem jest to że nie musisz #!$%@?ć do bossa za każdym razem bo masz checkpoint przed samym wejściem prawie zawsze.

Ale tak szczerze gra jest równie trudna jak każde poprzednie jak się ogarnie trochę mechanikę to już idzie. A i tak się gdzieś zatniesz