Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że pierwsze dni wojny to było takie nie do pomyślenia, śledziliście każdy news, czuliście strach itd a teraz zaczynacie przywykać do całej sytuacji? #wojna #ukraina
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PrzegrywNaZawsze: To normalne, tak jak z wirusem i innymi rzeczami, trzeba przywyknąć do myśli. Tydzień temu kijowskie elity całkiem liczne, programiści, prawnicy, lekarze zarabiający więcej niż w PL pili latte i tylko co jakiś czas słuchali w radio o wojnie, dziś to ich codzienność z karabinem w ręku.
  • Odpowiedz
To wszystko przez to j----e forum ze śmiesznymi obrazkami. To co tutaj widziałem i przeczytałem to aż mnie oczy pieką jak można wpaść na takie durnoty. Wypok i cześć użytkowników to mebtalny śmietnik.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze:
Tak jest zawsze, ale co jest w tej wojnie ze pierwszy raz jest taka medialnosc? Czy to gruzja czy d----s , syria to moze maks 2 dni glowny temat dnia i cichlo a ludzie tak samo gineli. Duzą role odgrywa tu odleglosc od granicy ale w wojnie z 2014 wcale duzo dalej nie było a bie przypominam sobie takiego szumu, wrecz pamietam tylko moje zdziwienie i szok jak wtedy
  • Odpowiedz
2022: 30 tysięcy zakażeń? Xd 2021/2020: UUUUU dwie pary rękawiczek i OP1 po bułeczki do hercika ( ͡° ͜ʖ ͡°) psychologia jest piękna.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze: u nnie odwrotnie, spodziewałem się że to będzie szybka wojna i że nikt nic nie zrobi, a że walki trwają dłużej niż myślałem i jest nawet spora reakcja to się bardziej zainteresowałem. Przy czym i tak moje podejście jest raczej bardzo spokojne
  • Odpowiedz