Wpis z mikrobloga

Czy Polska (a w szczególności Warszawa) posiada jakikolwiek bunkry oprócz tych które zrobiły Niemcy podczas 2 wojny światowej ?

Staram się znaleźć cokolwiek w necie na ten temat ale nigdzie nic nie ma. Malo tego XD Z tego co wyczytałem to Polska od kilku lat wyłącza z użytku nawet te działające bunkry które pozostały po 2 wojnie lub np stwierdziło ze metro jednak w razie wu nie będzie spełniać funkcji bunkru (przedtem spełniało) bo takie rzeczy nie są potrzebne w dzisiejszych czasach ( )

#ukraina #wojna #rosja #bunkry
juuuzou - Czy Polska (a w szczególności Warszawa) posiada jakikolwiek bunkry oprócz t...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pewnie znajda sie glosy: Mirku! Pewnie ich jest w #!$%@? tylko tajne... I ze niby co? W trakcie bombardowania bysmy dostali adres takiego bunkru ?
W innych panstwach ogólnodostępne są informacje gdzie znajduja sie bunkry
  • Odpowiedz
Ciekawe tez czy istnieje na swiecie jakieś podziemne miasto XD Ze takie nie lepianki tylko nowoczesne podziemne miasto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spoxman: przy grabiszynskiej, placu solnym, polanowickiej, skarbowcow, przy hubskiej (zaraz na koncu terenu dworca, niedaleko torow) - ten jest na terenie firmy i nie ma do niego wejscia normalnie.
  • Odpowiedz
@g__t myślałem, że pisząc bunkry masz na myśli podziemne bunkry, które mają jakikolwiek sens przy ataku nuklearnym. Z tych które wymieniłeś to chyba tylko plac solny
  • Odpowiedz
@spoxman: ten przy hubskiej raczej tez ma sens - jest czesciowo podziemny ale nie wchodzilem - jutro mam zamiar z kumplem obadac :) jak nie zapomnisz to sie upomnij o foty bo na pewno zrobimy ;p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spoxman: z tego co wiem tu są dosyć grube betonowe ściany i jest to tak w 3/4 pod ziemia, spróbujemy tam wejść :)
  • Odpowiedz