Wpis z mikrobloga

@Rumpum: ciekawostka: W Warszawie znajduje sie skwer Dobrego Maharadży wlasnie dla upamietnienia tego wydarzenia (ciezko bylo wymowic jego nazwisko wiec wybrali taka nazwę - postaraly się o to glownie dzieci, ktore przez neigo uratowane)
Jak sam powiedzial w rozmowie z Sikorskim zapytany jak maja mu podziekować " W wyzwolonej Polsce nazwijcie moim imieniem którąś z warszawskich ulic"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Rumpum: Warto przypominać, że to nie obywatele Indii najeżdżają Europę na pontonach i innych białorusinach.
  • Odpowiedz
@Rumpum no spoko, ale obejrzyjcie sobie jak indyjskie media i fora relacjonują te wojnę, na przykład subreddit indiaSpeaks - Ukraińcy biją i torturują hindusów, to są faszyści, trzeba popierać Rosję
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: @zsokiemowocowym: @marcelus:

Bo Hindusi to rasiści. Ja nie wiem jak można nas nazywać rasistami? Popatrzcie na to. Jest jakieś nagranie niby z polskiej granicy, gdzie ktoś kopie ponoć hinduską studentkę. Poszło w świat, że to polska straż graniczna bije hinduskich studentów. Potem niby sprostowanie, że to ukraińska straż graniczna. Na filmie mało co widać nie wiadomo skąd jest, ani o co tak naprawdę chodzi. Zamieszczam komentarze pod tym
o.....o - @MackaCthulhu: @zsokiemowocowym: @marcelus: 

Bo Hindusi to rasiści. Ja n...

źródło: comment_1646241108de7q4fSrBzqgQIUksCzw89.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: no co ty gadasz? Chłopie ogarnij się. Wyobraź sobie adekwatną sytuację, jak np. wybucha wojna w Gruzji i masz taki niewyraźny filmik, ktoś mówi, że to Gruzini sprzedali kopa polskiej uciekającej studentce, a potem wszyscy u nas pieją, że teraz to Gruzinom należy się wszystko co będą mieli, potem oglądasz martwych ludzi, dzieci i zniszczone domy to na dokładkę jeszcze życzysz im atomówki z rosji. No ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@olo-bolo @marcelus: dokładnie, pojawiają się informacje które nawet łatwo zweryfikować np. Polska nie wpuszcza zagranicznych studentów z Indii, Konga. I wiele ludzi podchwyci temat z i pisze o rasizmie co całkowicie dominuje dyskusje w niektórych subach. I ta sama propaganda jest u nas np. O uchodzcach co jest tak samo gorącym tematem jak u nich rasizm.
  • Odpowiedz