Wpis z mikrobloga

Jak możecie nie rozumieć i dziwić się czemu Janukowycz będzie przez Rosjan przywracany jako prezydent?

Jeśli ktoś nie uznaje przejęcia władzy przez Majdan, którą ja w pełni popieram, ale która technicznie była zamachem stanu, to uznaje że Janukowycz wciąż jest de iure prezydentem, po prostu na uchodźstwie.

Więc Rosjanie go przywracają, a wyganiają uzurpatorów.

Czy mają rację? Nie, uspokójcie się, nie wyzywajcie mnie od onuc. Ale jest to działanie logiczne.

#ukraina
knur3000 - Jak możecie nie rozumieć i dziwić się czemu Janukowycz będzie przez Rosjan...

źródło: comment_1646219607jmtdvde7mmVomHDvBag2ZP.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@knur3000: To ma sens z punktu widzenia rosjan, ale nie ma kompletnie sensu z punktu widzenia zdobywania ukrainy.
Janukowycz zginie w pierwszych dniach jak tylko się pojawi na Ukrainie. Nie będzie też dało się prowadzić narracji z jakimiś z dupy wyciągniętymi pseudo pro europejskimi (a tak naprawde pro rosyjskimi) politykami, że niby nic się nie zmieni. To tylko będzie wzmagać niepokoje społeczne, a przecież nie bedzie miał żadnych służb pod
  • Odpowiedz
@knur3000: Odstrzelą go jak tylko wojska Rosyjskie się wycofają. Nie wierzę, że Janukowycz jest tak głupi, by ryzykować pobyt na Ukrainie bez nie-wiem-ilu-set-tysięcznej armii. Marionetka musiałaby udawać neutralność. To już prędzej Julię by w to wmanewrowali...
  • Odpowiedz
@knur3000: chłop jest archetypem #!$%@?, jako prezydent uciekł przed swoim narodem do największego wroga, a teraz będzie grał szefa pod ochroną kacapów
  • Odpowiedz
@knur3000: to w takim razie nie istnieje de iure żadna Wielka Brytania, bo w XVII wieku nielegalnie pogoniono dynastię Stuartów i jej następcy, jak też wszystkie rządy powołane przez brytyjskich monarchów są bezprawne.
  • Odpowiedz