Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na przejściu granicznym w Zosinie, również na Ukraińskiej stronie.
Na jakieś 500 kobiet z dzieci, widziałem 2 osoby które no raczej nie były typowymi Ukraińcami. I był to chłopak z dziewczyną...

To nie wygląda też tak że można sobie przechodzić jak się chce, mimo że ruch nie był dużo to przepisy przepisami, i jakieś 4h zajęło przejście na Ukrainę i z powrotem.

Daję jedną fotę z przejścia, na której niestety nic nie widać, po pierwsze jest to przejście graniczne więc nie można robić zdjęć, po drugie nie miałem zamiaru robić zdjęć ludziom którzy tam czekają. Każdy może wsiąść w auto pojechać i sobie sprawdzić !

Nie wiem jak jest na innych przejściach piszę o Zosinie. Od razu dodam że nie oceniam czy to dobrze że są takie osoby czy nie, tym niech już się zajmie służba celna kto może a kto nie przechodzić.

Jak komuś przeszkadzają niech nie pomaga i tyle, bez problemu znajdzie ludzi i zadania w jakich może się wykazać zgodnie ze swoim sumieniem.

#ukraina #wojna #rosja
DanielVideo - Wczoraj byłem na przejściu granicznym w Zosinie, również na Ukraińskiej...

źródło: comment_1646210867I1AYWRyQgpgrdvesGOytOo.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@DanielVideo: niestety ludzie już się dało ruskiej propagandzie. Kibole to takie półgłówki, że wystarczy im pokazać ciemniejszą osobę i nagle się odpalają, masakra. Najlepsze że ja sam mam ciemniejszą karnację a jestem 100% Polakiem tak jak moi rodzice, dziadkowie, pradziadkowie. #!$%@? wie skąd ta karnacja xd
  • Odpowiedz
@DanielVideo: Siemka pytanie: czy pieszo też da radę przejść na Ukraińska stronę w Zosinie? Chcemy z żoną odebrać jej brata lvl 12 (rodzice zostają na miejscu ;/) i wrócić do Pl. Z góry dzięki za pomoc
  • Odpowiedz