Wpis z mikrobloga

@Acid_Burn: @NijuGMD: Od takich spraw jest policja a nie sebek z osiedla. Tak działa państwo prawa, że wysyła do takich rzeczy policję czy wojsko. Do czego te działania zmierzają? Do destabilizacji i napięć.
Jak posłowie widzą problemy to naciskać należy na służby i rząd aby się tym zajęły a nie wprowadzać na ulicach chaos, terror i strach. Trzeba być totalnym kretynem żeby tego nie rozumieć.
@Acid_Burn: Na nasz rząd. Mają zadbać o nasze bezpieczeństwo i sprawdzić uchodźców.
Te działania o których piszesz czyli „w***** komuś” doprowadzi do destabilizacji sytuacji i postawi nas na arenie międzynarodowej w bardzo niekorzystnym świetle.
Nie jesteś kompetentny aby się takimi rzeczami zajmować. Od tego mamy nasze służby.
@Acid_Burn: Nie próbuj mi tutaj przydzielać łatki obrońcy uchodźców. Cały czas próbuje Ci uzmysłowić, że od takich działań są służby polskie: policja i wojsko które zajmuję się weryfikacją i dba o nasze bezpieczeństwo. Sebek z osiedla nie ma odpowiednich kompetencji aby to robić. Nie siej terroru i nie destabilizuj sytuacji.
Nie rób dodatkowej pracy naszym służbom.
Apeluj do rządu i do służb ale im nie przeszkadzaj w pracy.
ale ja dokładnie mówię o areszcie tymczasowym, przecież to wiesz tylko próbujesz z uogólnienia ukręcić sobie biczyk


@tigga Nie wiem, bo to bezsensowne jest. Masz przesłuchanie po zatrzymaniu i starczy. Przecież nie odmówisz potem aresztowanemu kontaktu z adwokatem czy bliskimi, więc w jaki sposób miałbyś uniemożliwić ustalenie wspólnej linii z innymi oskarżonymi? To nie jest argument za zastosowaniem TA.
dla niego potrzebne jest więzienie, a nie areszt. To rodzaj przesłanki, tak.


@Ogniwo_Paliwowe To najpierw niech będzie wyrok. Czy Wy rozumiecie co ja piszę? Ja nie pochwalam typa, nie mówię, że niewinny. Piszę, że moim zdanien pierwszy areszt był zbędny i stanowił typowe dla tego kraju nadużycie tej instytucji.
Trzeba się upominać o prawa nawet tych, których się nie lubi
@gardzenarodowcami: ależ nie ma żadnych czarnych, bliskowschodnich imigrantów przy polskich granicach, Banderowcy to wymysł radykalnej prawicy, nie było żadnego Wołynia, lepsze o tym nie wspomnieć ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale było to nadużycie które bardzo mnie ucieszyło ^^


@Ogniwo_Paliwowe Dlatego się nie dogadamy, ja optuję za prawami nawet dla tych, których nie lubię czy się z nimi nie zgadzam.