Wpis z mikrobloga

Składał ktoś z was może w ostatni czasie wniosek o wydanie paszportu? Ten system rezerwacji kolejki to działa czy on jest jakiś zbugowany? Kiedy bym nie wszedł - 4 rano czy 22 w nocy to mam info, że brak wolnych terminów i przedział tylko 2 tygodnie. Da się to załatwić na miejscu w urzędzie bez rezerwowania tej kolejki przez ten system? Sprawdzałem, również Tarnobrzeg i Krosno ale jest to samo.

#rzeszow #paszport
schriker - Składał ktoś z was może w ostatni czasie wniosek o wydanie paszportu? Ten ...

źródło: comment_1646200805qHLewWhmaXWIVr85g9WUsC.jpg

Pobierz
  • 20
@schriker: sprawdz w innym urzedzie, #!$%@? ten system jest ogolnie

Da się to załatwić na miejscu w urzędzie bez rezerwowania tej kolejki przez ten system?

to zalezy, u mnie w wiekszym miescie rezerwacja kolejki obowiazkowa ale z znajomym bylem w malym miasteczku wyrabiac i tam mieli #!$%@?, nie mogl wpisac numeru rezerwacji do tego komputerka to po prostu zapytal babki i przyjela go od reki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schriker: da się, poszłam z marszu i w kilkanaście minut załatwiłam tylko tak czy siak trzeba pobrać bilecik (a w tym jeszcze raz musiałam zdjęcie kolejne robić bo oczywiście pierwsze złe)
odbierałam w poniedziałek i odbiór to minuta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@schriker: fotograf powiedział że będzie ok, a babka odrzuciła bo stwierdziła że za mało brwi zza okularów widać xd także jeśli nosisz okulary to polecam zdjąć do zdjęcia, bez okularów przyjęła ale kręciła nosem na zbytnie zbliżenie
@schriker: W Trójmieście nie da się zapisać podobnie jak u ciebie, przed urzędem stoi ochroniarz który niczym Cerber blokuje przejście nieumowionym. Pojechałem do sąsiedniego Elbląga gdzie wydają rano numerki zamiast rezerwacji online. Przyjechałem o 6.30 i dostałem nr 57 a urząd otwierają o 07.40. Kto przyszedł o godzinie otwarcia urzędu temu już zabrakło numerków bo taka kolejka.

Ogólnie urzędnicy robią sobie wczasy planując 15-20 minut na petenta, którego obsługują 5 minut
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oknie: na miejscu wszystko, poszłam totalnie w ciemno, bo nie mogłam się umówić przez ten system zwalony. Wzięłam sobie bilecik i uzupełniałam i opłaciłam wszystko w międzyczasie
@schriker: ja składałem 2 dni przed wojną. też zarezerwowałem termin na tydzień do przodu, wyczekałem, poszedłem na umówioną godzinę, po czym okazało się, że ten system nie działa i trzeba stanąć w 40-osobowej kolejce... #!$%@?łem się, ale nic nie zrobisz, urzędnik nie widzi w tym nic złego... więc idź z buta i załatw, bo umówienie nic nie daje...
@lukasz67: Udało mi się zarezerwować wizytę w Rzeszowie na koniec maja, ale to jest dramat trzeba czekać w tej aplikacji i o 18 szybko rezerwować wizytę bo w ciągu minuty wszystko się rozchodzi. A do tego mam teraz problem bo nie wiem czy mi się uda dostać wolne na ten dzień. Porąbane to jest...
@schriker: Wedle tej strony to w Tarnobrzegu do końca czerwca nie ma wolnych terminów. To jak mam to zarezerwować? Tak jak piszesz od godziny 17:58 już mam czatować spamować F5 licząc na cud, że nagle pojawi się okienko, w które się wbiję? Chore to jest
Tak jak piszesz od godziny 17:58 już mam czatować spamować F5 licząc na cud, że nagle pojawi się okienko, w które się wbiję?


@lukasz67: Tak, tak właśnie mi się udało. W Rzeszowie też do 16 czerwca już zarezerwowane terminy. Tak jak pisałem porąbane.
@lukasz67: Nam (mi i bratu) się udało w ten sposób zarezerwować na 17 maja, ale nie wiem jak to teraz wygląda może się coś zmieniło? Mi idealnie o 18 CTRL+R i udało się wybrać termin, ale to dosłownie rozeszły się w ciągu minuty. Ciągle widzę informację na tamtej stronie, że przyjmowane będą osoby tylko z zarezerwowanym terminem. Może zadzwoń i zapytaj jak to teraz wygląda? Może się trochę poluzowało i nie