Wpis z mikrobloga

@Notakaprawda, Handlujesz sprzętem AGD i swego czasu chwaliłeś odkurzacze bezprzewodowe Samsunga, wiesz może kiedy to cudo pojawi się na polskim rynku?

https://www.samsung.com/au/vacuum-cleaners/stick/vs9500al-bespoke-jet-complete-extra-blue-vs20a95943b-sa/

Miałem kupić Dysona V12 Slim, ale nie był nigdzie dostępny. Teraz w niektórych sklepach niby zdarzają się pojedyncze sztuki, ale całość z dodatkową baterią wychodzi dość drogo (2999 + 849, dla porównania jeszcze niedawno, przy zerowej dostępności, ceny na stronie WWW wynosiły odpowiednio 2699 + ~699).

Aktualnego Samsunga Jet 75/90 skreśliłem głównie przez dużą wagę i słabą poręczność przy korzystaniu z samej "rączki" (spory zbiornik na kurz mocno ograniczał manewrowanie). Ten Bespoke Jet ma być nieco lżejszy, mocniejszy i z mniejszym zbiornikiem. Dodając Samsungową wysoką jakość i gadżety (m.in. świetne rozwiązanie z jednoczesnym higienicznym opróżnianiem zbiornika i ładowaniem) otrzymujemy chyba zestaw idealny. Jak mam wydać niemal 4 tysiące na "zabawkowego" (bo z ograniczoną mocą 150 AW) Dysona, to zdecydowanie warto poczekać na równie kompaktowego, a jednocześnie "pełnoprawnego" (200 AW) Samsunga Bespoke.

Swoją drogą cena w australijskim sklepie również napawa optymizmem. Identycznie wyposażony Jet 90 Complete kosztuje u nich 999 dolarów, Bespoke Jet 1299 a ma w zestawie dodatkowo stacje czyszczącą. Skoro u nas Jet 90 Complete to koszt 2699, to nowe cudo nawet z "podatkiem od nowości" nie powinno przekroczyć ceny Dysona.

#agd
  • 4
@vegeciak: wiesz co nie mamy jeszcze info kiedy do nas trafi, ale gadałem kilka dni temu z handlowcem z Samsunga, to mówił że w maj/czerwiec mają być nowe sticki, ale kiedy wyląduje na półce sklepowej - nie wiem, ale dam Ci znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vegeciak: nie nie, jeszcze ich nie ma ;)
wrzucili dopiero indeks na sklepy, że nakarmić napaleńców jak Ty komunikatem "mamy tego nowego bespoke w zamówieniu, fizycznie go nie ma, ale zaraz będzie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)