Wpis z mikrobloga

  • 99
@slkt widzę, że wśród konfederatów ostatnio takie oskarżenia stały się bardzo modne xD będziesz próbował dokonać na mnie teraz obywatelskiego zatrzymania i przebadać alkomatem?
PIJAK UCIEKA
  • Odpowiedz
  • 27
@pomywacz niewielu. Byli głównie Afgańczycy i Irakijczycy. Na zdjęciach z Przemyśla są hindusi i Afrykanie, chyba Nigeryjczycy, czyli nacje które masowo (legalnie) przyjeżdżają do Europy środkowej i wschodniej, bo stosunkowo łatwo dostać im tu wizę studencką/pracowniczą
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: niewielu xD człowieku nie wiem w jakiej ty czasoprzestrzeni żyjesz, ale widać, że jesteś mocno nie na czasie. nawet nie potrafisz okręślić kto jest na zdjęciach, ale na granicy to było "niewielu" xD beka z takich trolli jak ty
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu: akurat ten w turbanie to Sikh czyli najlepsza, najbardziej pokojowa i pomocna religia na swiecie. Nie wiadomo jak ci obok, moze tez Sikhowie lub hindusi ale nie sa to ciapaki czyt. ahmedy potencjalni terrorysci
  • Odpowiedz
  • 5
@corryand no o to mi chodziło w tym komentarzu, ale dla kolegi któremu odpowiadałem każdy człowiek o nie-bialym kolorze skóry to islamski terrorysta xd oczywiście że to hindusi a nie Arabowie, na zdjęciach z Przemyśla pewnie też są Arabowie (nie widziałem) no ale to normalne, że podczas wojny obcokrajowcy będą starali się uciec z kraju a nie poświęcać za niego życie w większości.
Z resztą przecież gdyby tam byli islamiści to znając
  • Odpowiedz
Wykopki najpierw się śmiały jaka to rosyjska propaganda jest tępa i jak ci ruscy mogą w to wierzyć


@MackaCthulhu: więcej widzę postów o wykopków krytykujących wykopków niż tych którzy szerzą ruską propagandę. 7 dni bez atakowania swoich to za dużo
  • Odpowiedz