Wpis z mikrobloga

Polacy


@Frygus96: O, widzę, że oficer prowadzący załatwił Ci szybkie korepetycje i już nie piszesz o "polaczkach" na polskim portalu. Jest pewien postęp.

Osobiście zmieniłem opinie o PW po wybuchu wojny na Ukrainie, muszę się przyznać xd


@Jcmg: Zmieniłeś opinię o powstaniu, w którym powstańcy zostali posłani w bój bez broni, bo Kijowa broni regularna armia doposażona przez zachód? Zaiste adekwatne porównanie.

Opór na Ukrainie trzeba przyrównać do działania AK,
@Logytaze: lekkie upośledzenie to nie dostrzeganie że taka sytuacja może niebawem nastąpić, jeśli ruscy wejdą do kijowa to nadal będziesz bił brawo ludziom biegnącym na samobója pod ruskie lufy?
@Kusyfix: jeśli nie dostrzegasz że wtedy też tak ludzie idące w bój w warszawie, jak ty teraz myślisz o ukraińcach w kijowie. potrzeba dziesiątek tysięcy ofiar żeby kilka wykopków 70 lat później doszło do wniosku że jednak #!$%@? tak iść sie bić nie mając szans ¯\_(ツ)_/¯ fikołka to ty przy porodzie wywaliłeś
@Logytaze: XD No i #!$%@? z tym sprzętem, jak ruscy będą chcieli to zrównają ten kijów z ziemią. ale podoba mi się że zacząłeś dyskusje a nie jak reszta małp "ruska onuca" i misja spełniona xD
No i #!$%@? z tym sprzętem,


@Frygus96: Coraz głupsze masz te wypowiedzi.

jak ruscy będą chcieli to zrównają ten kijów z ziemią


A potem powołają marionetkowy rząd na gruzach. Tak będzie.

ale podoba mi się że zacząłeś dyskusje a nie jak reszta małp "ruska onuca" i misja spełniona xD


Nie każdy ignorant jest ruską onucą.
takie mam hobby że triggeruje wypłoków i patrze który normalny


@Frygus96: Dobrze, że dzięki twoim komentarzom nikt nie ma wątpliwości i nie musi sprawdzać czy ty jesteś normalny.
@gucias: jak po byle przemyśleniu ktokolwiek pisze do mnie "ruska onuca" to raczej nie jest materiałem do przeprowadzania jakiejkolwiek dyskusji, no ale trudno ci to ogarnąć co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) spokojnie, niczego innego się nie spodziewałem
@Frygus96: to jest czy ma być? Nie ma szans na taką samą sytuację, musieliby mieć przejęta całą Ukrainę, którą caly świat ma w dupie tak jak nas w czasie powstania.
Mogłoby tak być, ale się nie udało kacapom pokazać swojej siły.
Zamiast debile pokazać że przyjęcie do federacji Rosyjskiej jest zajebiste bo polepszy Ci się status życia, kretyni wysyłają wyzwoleńczą rakietę w Twój dom, z napisem ratujemy Cię od opresji Ukraińskiej.