Wpis z mikrobloga

Słucham sobie TVN24 i wiecie co jest śmieszne? Że podają w poważną wątpliwość poczytalność Putina z uwagi na to, że gość panicznie boi się koronawirusa i od 2 lat totalnie sie izoluje, przez co być może stracił kontakt z rzeczywistością i postępuje w irracjonalny sposób.

Ja tylko przypomnę, że to ten sam TVN, który od kilku miesięcy najgłośniej szczeka o tym, by za wszelką wprowadzać obostrzenia, izolować ludzi i który od miesięcy napędza spiralę strachu, strasząc trupami na ulicach i dziećmi pod respiratorami xD


#ukraina #rosja #wojna #koronawirus
bezbekpol - Słucham sobie TVN24 i wiecie co jest śmieszne? Że podają w poważną wątpli...

źródło: comment_1646144398D3cv3RKzXMjDH4wBq14Rkx.jpg

Pobierz
  • 22
@bezbekpol: Mówienie o obostrzeniach to nie jest straszenie ludzi, to że się boisz to inna sprawa. To tak jakbyś relacjonujących wojnę oskarżał że straszą ludzi xD I nie widziałem ani jednego materiału w polskich mediach o trupach na ulicy bo ich nie ma, to nie średniowiecze wtf. Przypomne Ci że to ruscy wkręcają Ci że szczepionki są gorsze od wirusa a Ty chłoniesz jak gąbka i jeszcze wirusa kwestionujesz xD
to znaczy że jest ignorantem i właściwie brakuje mi słów, ludzie to idioci bez kitu... No ale jakiego inne towarzystwa można się tu spodziewać... Smuci mnie fakt jak ludzie potrafią być po prostu głupi.


@Natias: tak, mnie też smucą ignoranci, którzy są zbyt głupi by zrozumieć jaki udział mają media w kształtowaniu opinii społeczeństwa, a pojęcie IV władza to dla nich nowość;

IV władza - Ustawiana jest w szeregu obok władzy
bezbekpol - > to znaczy że jest ignorantem i właściwie brakuje mi słów, ludzie to idi...

źródło: comment_1646147010nwvHoxkr4keqmC4tvCPX6K.jpg

Pobierz
@taktoto: o czym ty bajdurzysz xD?

PS zabawne jest wyśmiewanie roli mediów we współczesnym świecie widząc, jak propaganda TVP buduje elektorat ***, a Putin ma tak wysokie poparcie u zwykłych Rosjan głównie dzięki RT i innym stacjom xD wy serio jesteście głupsi niż można się spodziewać.
Mówienie o obostrzeniach to nie jest straszenie ludzi


@trappedkite: mówienie nie. Nawoływanie do nich (kiedy paszporciki covidowe? kiedy lockdown? dlaczego niezaszczepieni mogą prawie wszystko?) i twierdzenie, że bez nich będzie apokalipsa już tak.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bezbekpol: sądzę że na tym etapie to on się nie boi koronawirusa a tego że go ktoś w inny sposób zalatwi. Siedzenie 5 metrów dalej od swoich rozmówców sprawia że raczej nikt mu na miejscu gardła nie poderżnie.