Wpis z mikrobloga

@micrat9898: Z innych ciekawych to:
1. Chyba nie jest bardzo rzadka, ale dość mało osób wie, że coś takiego kiedyś wyszło xD
2. Dragons Rioting + Śmiech w chmurach
3. + kilka jeszcze innych jednotomówek od Waneko
4. Kagen no Tsuki, Tasogare. Niżej prawie całego Dogsy (bez tomu 0) i tam dalej z tyłu całe NHK

Myślę, że całkiem nieźle jak na 1,5 roku zbierania ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@JustKebab: Powiem Ci, że też ostatnio zacząłem zbierać mangi niedostępne, znikające z waneko i ich jednotomówki. Jakoś tam smutno mi gdy mam wrażenie, że w przyszłości albo ich nie kupię w ogóle albo po cenie okładkowej. Lepiej późno niż wcale ¯\_(ツ)_/¯
...
No i z tej racji ostatnio złożyłem zamówienie na waneko na 40 tomików.. xD
M.in. Psycho passy, wrobiona w mangę, jednotomówki zwykłe i 18+ dostępne na stronie wydawnictwa, doktor
  • Odpowiedz
Warto przepłacać za Powóz Lorda Bradleya? Widzę, że to jedna z tych cieniutkich jednotomówek, a nie wiem czy przepłacać za 50zł czy szukać okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
I też zauważyłem, że super czyta mi się stare mangi takie jak Do Adolfów i Devilman, a ich autorzy troche w innych miejscach kładą nacisk przy tworzeniu. Dlatego za cenę honoru obiecuje sobie mieć kiedyś Bosonogiego Gena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@micrat9898: Kupiłem ją chyba za 10/15 zł i nie były to najlepiej wydane pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powiem Ci, że też ostatnio zacząłem zbierać mangi niedostępne, znikające z waneko i ich jednotomówki. Jakoś

tam smutno mi gdy mam wrażenie, że w przyszłości albo ich nie kupię w ogóle albo po cenie okładkowej. Lepiej

późno niż wcale


Dlatego zbieram wszystkie jednotomówki (brakuje mi jeszcze 'tylko" 17 xD).
  • Odpowiedz
@micrat9898: GTO się słabo sprzedaje, ale to wcale nie przez trzymiesięczny tryb wydawniczy, takbylo.jpg ( ͡° ͜ʖ ͡°) cała seria wyjdzie za 6 lat jak nie padną do tego czasu albo nie stwierdzą, że przerywamy wydawanie xD
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: 80 ziko ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale śledziłem losy mangi i przez ten czas pojawiły się dosłownie 2 oferty z 8 tomem, ta o której pisaliśmy i ta którą kupiłem bo stwierdziłem, że może być tylko gorzej XD
  • Odpowiedz