Wpis z mikrobloga

@fazonun: Sam nie jestem fanem KK, ale również tej narracji że wszystko co robi/nie robi KK jest złe.
Mój jeden wpis nie przebije Twoich wielu godzin ateistycznej samoedukacji,
Twój wpis nie zmieni mojego syndromu wyparcia, więc na #!$%@? się kłócimy?
  • Odpowiedz
@Xirate: XD Zajebiste inwestycje KRK, cudzymi pieniędzmi. Weź pod uwagę kilkuletnie zbiórki (dodatkowe, względem zbiórek codziennych), pensje funkcjonariuszy, szczątkowe opodatkowanie, dodatkowa, gigantyczna i nieudokumentowana kasa na "imprezy" typu śluby, chrzty, komunie, pogrzeby.

Ktoś tu kiedyś wyliczył na ~70k zarobku na czysto po odliczeniu kosztów na małą wieś w okolicach tysiąca osób. A tak poza wyliczeniami co do grosza, moje doświadczenia. Nie życzę nikomu - ale jak będziesz w ciężkiej sytuacji finansowej
  • Odpowiedz
@fazonun: mordzia, uwierz mi, przez 10 lat obserwacji od kuchni widziałem argumenty i za jedną i za drugą stroną. Cenniki są #!$%@?ące, ale to nie jest coś narzucane prosto z Watykanu, tylko robią sobie to proboszczowie, którzy wcześniej wyczają ludzi i stwierdzą, że uda się bez przypału. Powiem jeszcze raz, wyraźniej - jeśli ktoś dał się księdzu #!$%@?ć, no to dał się księdzu #!$%@?ć. Nigdzie w żadnym prawie kościelnym nie ma
  • Odpowiedz
@Marvel7 kwiiii ból dupy ruskiej onucy, właśnie słyszę trzask twojej pękającej ruskiej dupy, podstawą działania KGB i ruskich było nastawienie ludzi przeciwko wierze, io io io mamy tutaj ruskiego szpiega
  • Odpowiedz
@Marvel7 jestem antyklerykałem, ale #!$%@? waćpan dla samego #!$%@? nią. Nawet u mnie w Malborku jeden kościół 20 rodzin przygarnął. I ogłasza, że jest jeszcze miejsce i są otwarci.
  • Odpowiedz