Wpis z mikrobloga

Kupiłem tego Ring Fita i mam takie pytanie z ciekawości - bo te ćwiczenia, to są ogólnie niby na lajcie (w kontekście do siłowni), ale z drugiej strony, to czuje wszystkie mięśnie (grałem narazie 3 razy), czyli że fajnie wszystkie pracują podczas treningu. Czy te ćwiczenia w jakiś sposób rzeźbią sylwetkę? Nie chodzi mi o przypakowanie, ale taki zarys mięśni czy coś - u osób z nadwagą, to zakładam, że pewnie się głównie tłuszcz spala i mogą zrzucić kilka kilo, ale ja akurat jestem bardzo szczupły, więc za wiele do spalania nie mam. No i w podsumowaniu jednak wychodzi że trochę się tych ćwiczeń różnych robi, więc grając regularnie, to tam się niezła suma musi zbierać.

#ringfitadventure #switch #nintendoswitch
gry-sa-sztuka - Kupiłem tego Ring Fita i mam takie pytanie z ciekawości - bo te ćwicz...

źródło: comment_16460689161JN0P8ClWnYml6w7GJ7hLX.jpg

Pobierz
  • 14
@gry-sa-sztuka: sami twórcy chyba w komunikatach w grze wspominają że te ćwiczenia które robisz w grze nie zrobią z ciebie kulturysty. Ale na pewno przez spalanie tłuszczu może zrobić Ci się wyraźniejszy zarys mięśni. Zobacz sobie na youtube jak ta gra wygląda, przecież to są typowe ćwiczenia aerobik albo jakaś zumba czy coś podobnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak przy ćwiczeniach niewymagających siły byś chciał zbudować mieśnie?
@siwersss: no właśnie na podobnych ćwiczeniach mam wrażenie, że chyba ludzie budują jakieś takie zdrowe sylwetki (nie przypakowane, czy umięśnione - po prostu zdrowe z takim zarysem mięśni). A ten ring się ciągle ściska, więc jakąś siłę się w to regularnie wkłada, więc to chyba też coś może dać w dłuższej perspektywie (o ile oczywiście nie ma się nadmiaru tłuszczu do spalenia).
@gry-sa-sztuka: na takich ćwiczeniach ludzie przede wszystkim budują swoje zdrowie i wydolność. Co do tego że czujesz mięśnie po graniu w tą grę, to musisz po prostu być bardzo zastany :) pamiętam jak kiedyś w xbox360 pierwszy raz grałem na kinect w jakąś grę z kumplami. Graliśmy całą noc, a rano nie mogłem się ruszyć bo wszystkie mięśnie mnie bolały. A jestem pewny że od kucania i podskakiwania i wychylania się
@siwersss: Właśnie po to kupiłem Ring Fita - by się po prostu regularnie zdrowo ruszać (bo na codzień praca biurowa), a co za tym idzie, mieć więcej energii, bardziej rozciągnięte / rozluźnione mięśnie i mniej bolące plecy ;)
To że teraz czuję wszystkie mięśnie, to się nie dziwię, bo się nie ruszam wcale, a wiem jakie zakwasy mi zawsze towarzyszyły, gdy coś zaczynałem aktywnie robić ;) Przy czym teraz to są
@gry-sa-sztuka: miałem podobną sytuację w Twoim wieku, tylko poszedłem na paintballa :D po 3h paintballa przez 2 tygodnie dochodziłem do siebie xD i też mnie to skłoniło do tego żeby zacząć się ruszać. O wiele lepiej się czuję odkąd regularnie się ruszam więc trzymam kciuki żebyś nie stracił motywacji :D