Wpis z mikrobloga

@patrykw96: Nie podzielam Twojego zdania. To ci ludzie pośrednio lub bezpośrednio doprowadzili do takiej, a nie innej władzy. Może i dzisiejsze młode pokolenie nie miało zbyt dużego wyboru, ale ich rodzice, dziadkowie już tak. Do dzisiaj nie zrobili nic z faktem, że rządzi nimi tyran, nie postawili się, nie próbowali go obalić. Teraz zamiast nich, obalają go inne kraje.
  • 1
@josedra52 sankcje są raczej dobrym rozwiązaniem, uderzają też w zwykłych obywateli, którzy mogą chcieć zmiany władzy, tak jak napisał @kubson93

nie wiem jak to wygląda na świecie, ale na wykopie widziałem dużo komentarzy, które np. popierały mordowanie wszystkich rusków albo atak nuklearny na Rosję, ogólnie dużo zezwierzęcenia tego typu
Mówcie co chcecie, ale o ile jestem w stanie zrozumieć nienawiść do Putina, jego współpracowników, żołnierzy i osób które publicznie go popierają, tak nienawiść do wszystkich ludzi z tego kraju jest przesadzona i w przyszłości może mieć gorsze konsekwencje, niż wojna na Ukrainie.


@patrykw96: Beda chcieli przejsc na druga strone, to zrobia to w jakis efektywny sposob. Sprane mozgi, ktore ponosza i beda ponosic konsekwencje dzialan ich pracodawcy. Z przypadku, bo