Wpis z mikrobloga

  • 14
#wojna #rosja #ukraina zawsze się zastanawiałem i obawiałem tego, że w razie wojny z ruskimi kraje zachodnie beda przegrane, ponieważ ludzie z zachodu przywykli do wygodnego i pokojowego życia, natomiast ruskie żyjący w biedzie, bez podstawowych wygód, kanalizacji (ponad 90% ludzi nie ma kanlizy), często głodni, będą zaprawieni w boju, a tu jednak ukazuje się ludzki mechanizm obronny i każdy nawet piwniczak jest w stanie wziąć broń i walczyć za swój kraj i swoich bliskich. To mnie podbudowało. Jestem całym sercem za Ukrainą i całkowitym zniszczeniem ruskich, bo od wieków cały czas straszą cały świat.
  • 5
  • Odpowiedz
@turbo7: 20 procent ruskich nie ma kibla w domu - dane oficjalne. Tylko -
Po pierwsze, czytałem artykuł z jakiegoś niezależnego ruskiego wydawnictwa jeszcze przed pandemią, w którym tłumaczyli że a i owszem, oficjalna statystyka jest jaka jest, jednak w olbrzymiej ilości przypadków te kible jednak są w domach, tylko w żaden sposób nie zgłoszone do tego ichszego nadzoru budowlanego czy jak to tam - w każdym razie bo taniej no
PijanySzkot - @turbo7: 20 procent ruskich nie ma kibla w domu - dane oficjalne. Tylko...

źródło: comment_16460588752eQ1DJsSO5OxVRoadE0YA5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz