Wpis z mikrobloga

#ps5
oddałem pada na gwarancje. W środę był kurier i od tej pory w ogóle nie zmienił mi się status na stronie Playstation. To normalne, czy coś przy zwrocie poszło nie tak? Wpakowałem pada do pudełka i nic w środku nie dawałem, żadnej kartki ani nic. Jedynie list przewozowy od sony dla DPD, nakleiłem to na karton i tyle.
  • 21
  • Odpowiedz
@nortonas: Nie mam dobrych wieści dla Ciebie kolego, ja już oddałem dwa razy pada na gwarancje, i za każdym razem przysyłają jeszcze bardziej #!$%@?. Nie wiem co z tym robić juz
  • Odpowiedz
@nortonas: No serio, raz wysłałem ze zepsutym trigerrem, później przysłali mi z uciekającym analogiem, a dziś dostałem z tak zepsutym analogiem ze mi sam sobie biega prawo lewo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nodd: Te pady są zajebiste właśnie póki się nie #!$%@?ą. Na początku nie wierzyłem, że są tak awaryjne,ale ten co mi się #!$%@?ł chodził łącznie max 50h i już zepsuł się prawy trigger. Żałosne.
  • Odpowiedz
@nortonas: XD grubo. No to nie odsyłaj tylko zrób tak jak na filmiku, mi zadziałało po tym co zaczął robić od 1:07, czyli to wciskanie kulki. Nie odsylaj tego szkoda nerwów
  • Odpowiedz
  • 0
@Nodd: to jest jakiś żart, serio. Wychodzi na to,że trzeba kupować pady co kilka miesięcy bo Sony nie potrafi załatwić tematu. Oni tych padów chyba nie sprawdzają nawet przed wysyłką widocznie xD Dam Ci znać co z tego wyjdzie
  • Odpowiedz