Wpis z mikrobloga

Dzisiaj w pracy rozmowa o ukrainie i grażynki razem z szefową opowiadają jak wpłacają na ukrańskie fundacje... dla piesków.

Zapytałem czy ludzi też jakoś wsparły. Nie... bo wpłaciły na pieski

XD to jest normalne stawiać wyżej zwierzęta nad ludzi?

#ukraina #pracbaza
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RamzesXIII Jesteś za głupi, żebym wdawał się z tobą w jakąkolwiek dyskusję, za wszelką cenę próbujesz sprowadzić rozmowę do poziomu "chłopskiego rozumu". Wyżej Ci wytłumaczyłem na czym polega różnica, niech Ci stary wytłumaczy jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@Wjorgus: "wydałem pieniądze tak jak chciałem więc to normalne", to jest teza której prawdziwość staram się obalić używając skrajnych argumentów, uważam że same zasady moralne mieszczą się w definicji normalności.
  • Odpowiedz
Jesteś za głupi, żebym wdawał się z tobą w jakąkolwiek dyskusję, za wszelką cenę próbujesz sprowadzić rozmowę do poziomu "chłopskiego rozumu". Wyżej Ci wytłumaczyłem na czym polega różnica, niech Ci stary wytłumaczy jak masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Używasz chwytów erystycznych.


@Wjorgus: dla własnego szacunku nie będę odpisywał
  • Odpowiedz
@RamzesXIII Przed tą odpowiedzią drugi raz zadałeś to samo pytanie, używając tego samego erystycznego chwytu i jeszcze oczekiwałeś, że będę z tobą merytorycznie dyskutował? XD
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: jeśli komuś jest lepiej bo np ukochany pies będzie zdrowy albo sprowadzony do Polski, to nie widzę w tym nic złego. Z tego samego powodu mieliśmy np niedźwiedzia Wojtka na froncie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: @maszpozdro: tylko, że człowiek to też zwierzę. I to na dodatek stojące na czele wszystkich innych na tej planecie. One mogą wysyłać na biedne pieski ale biedne pieski to już raczej są martwe bo te koleżanki może za mądre nie są. Ale wątpię, żeby ktoś na Ukrainie był na tyle głupi, żeby się teraz jakimiś kundlami przejmować a nie swoim życiem
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu Prawda taka, że idzie ogromną ilość pomocy humanitarnej. Po naszej stronie jest tego tyle, że część ciuchów i żywności w niektórych miejscach jest wręcz wyrzucana. A zwierzaki też są. Jesli Grażynki chcą pomóc zwierzakom, to niech pomagają.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: na Ukrainie, podobnie jak w Polsce, jest bardzo dużo bezdomnych zwierząt, które trafiają do schronisk. Czy jeśli takie placówki mają zwykle duże problemy finansowe w czasie pokoju, to czy podczas wojny ich sytuacja nie jest jeszcze gorsza?
  • Odpowiedz
właśnie chciałem zobaczyć czy ktoś jeszcze ma takie odczucia, że psiarze to ludzie w ch.j aspołeczni,


@SzubiDubiDu: Dobrze, że ty jesteś taki pro społeczny i podzielasz ludzi, bo twoja racja jest twojsza niż mojsza (a raczej tych kobiet). Żałosne.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ich pieniądze ich sprawa. Zresztą na zbiórki dotyczące ratowania ludzi dużo więcej osób wpłaca pieniądze (nie mam tu na myśli tylko wojny na Ukrainie, ale mówię ogólnie, wystarczy zobaczyć na siepomaga czy jakieś fundacje), więc dobrze że są osoby, które rarują też zwierzęta.
  • Odpowiedz