Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na granicy w Medyce, przebijałem się na nią z Lwowa. Zauważyłem że jest wiele przeróżnych komentarzy oraz pytań na temat uchodźców o Afrykańskich odcieniach skóry. Więc mam dla Was kilka informacji tak żeby nie siać głupich domysłów i nie powielać dezinformacji.

Pomóż plusikiem wybić te informacje na główną, żeby zatrzymać dezinformację.


Czy na granicy faktycznie jest tak dużo czarnoskórych?


Zatem czy są to Ci sami ludzie którzy stali w listopadzie przy polskiej granicy?


Czy to źle że tacy ludzie chcą się przedostać do polski?



Dlaczego nie wrócą do siebie bezpośrednio? Bo czytałem też komentarze z takim pytaniem.


A może, nawet pomimo faktów, wierzysz że to Rosja z Białorusią jednak chce zapychać granice imigrantami? Jest to nielogiczne z co najmniej trzech powodów:




Czy Polacy nie wpuszczają Afrykańskich imigrantów na granicy Polsko-Ukraińskiej?


#ukraina #wojna #granica #kryzysmigracyjny
Pobierz Mirkosoft - Byłem wczoraj na granicy w Medyce, przebijałem się na nią z Lwowa. Zauważ...
źródło: comment_1646045495e9c26ugtKP3RNzjtQcZwwW.jpg
  • 1
@Mirkosoft: tl;dr: na Ukrainie jest masa ludzi różnych innych narodowości, kolorów skóry itp. itd. którzy tam utknęli bo albo tam studiują, albo pracują, albo po prostu mieszkają - nie ma powodów by odmawiać im azylu skoro legalnie się po niego zgłaszają, a nie przeskakują płotów w środku lasu pod osłoną nocy. Bardziej "dokładnej i legalnej" kontroli nie da się zrobić. Więc nie dajmy się tutaj propagandzie onuc o "zalewie ciapatych".