Wpis z mikrobloga

#heheszki #ukraina #wojna

Ja, Władimir Władimirowicz Putin, Prezydent Federacji Rosyjskiej, spadkobierca Carów i Pierwszych Sekretarzy, Pan Syberii, Uralu, Czeczeni, Władca Azji, Król nad Królami Pan nad Panami znamienity mąż stanu, niezwyciężony dowódca, niezrównany polityk, niepokonany obrońca Trzeciego Rzymu, wypełniający testament Wielkich Poprzedników wielki Obrońca Rosji i Prawosławia – nakazuje wam, żołnierzom ukraińskim, poddać mi się dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej waszymi napaściami i nacjonalizmem przejmować.
Prezydent Rosji Władimir W. Putin

Żołnierze Ukraińscy do prezydenta Federacji Rosyjskiej:
Ty, dyktatorze, diable moskiewski, przeklętego czarta bracie i towarzyszu. Samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła gieroj jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada świńskie gówno. Nie będziesz ty, suki ty synu Synów i Córki Ukraińskiej ziemi pod sobą mieć. Walczyć będziemy z tobą rakietami i ołowiem, #!$%@? twoja mać. Onuco ty ruska, kołodzieju kremlowski, pomiocie komunistyczny, KGBowski pachołku, wieprzu syryjski, doniecki złodziejaszku, kitajski sługusie, kacie Kijowski i błaźnie dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, stalinowskiego węża dziedzicu i #!$%@? złamany, ohydny skrzacie, kundlu smoleński, niechrzczony łbie, #!$%@? twoja mać. O tak ci żołnierze Ukraińscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty naszym węglem palić. Teraz kończymy. Data nie istotna, walczyć i tak będziemy wiec możecie nas w dupę pocałować.
Pobierz SebaJeanPierre - #heheszki #ukraina #wojna

Ja, Władimir Władimirowicz Putin, Prezy...
źródło: comment_1646034323dLoKjN4hTwE2uCKvqDmvnF.jpg
  • 2