Wpis z mikrobloga

Zrobiłem zwrot na allegro, w instrukcjach pisało aby wpisać kod w paczkomacie i włożyć paczkę, pisało aby nic nie naklejać na przesyłkę (No chyba że źle doczytałem). Dostałem teraz wiadomość od sprzedającego aby napisać na przesyłce kod, przesyłkę wysłałem 2 dni temu. Zastanawiam się co teraz zrobić? Pisać do InPostu i do sprzedawcy? Jak wyglądają procedury zwrotu? Kurier wyciąga tą przesyłkę i nakleja list przewozowy? Zrobiłem coś źle?
#allegro
  • 8
@Hakunamatata57: na paczce piszesz tylko nr zwrotu który Ci się generuje robiąc zwrot dostajesz go SMS i w apce Allegro w momencie jak potwierdzasz ze chcesz zwrócić. Możliwe ze ten nr jest tylko wewnętrznie u nich i po wyjęciu paczki z paczkomatu kurierowi generuje się etykieta która nakleja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hakunamatata57: Z czego co pamiętam był jeden kod do wpisania w paczkomacie i nr. zwrotu który powinno się napisać na przesyłce. Wtedy jak on ma kilka paczek z zwrotów to jest szybko w stanie stwierdzić która to twoja i nie wiem czy na później naklejanej etykiecie są jakieś twoje dane.