Wpis z mikrobloga

Przekazuję wiadomość od @kleopatrixx

Cześć. Od 4 dni nie mam dostępu do swojego konta, kontakt po przez formularz zgłoszeniowy jest jednostronny, nikt nie odpowiada.

Widzę powiadomienia, ale nie mogę wejść w te wiadomości i odpisać...

W skrócie wygląda to tak, że pół roku temu miałam nieprzyjemne telefony o każdej godzinie, nawet zdarzały się po północy. >Zmieniłam sieć i numer na który było zweryfikowane konto na wykop.pl.

Zero problemów ze zmianą numeru na fb, w banku, a problem jest na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobne problemy wiedzę, że mieli użytkownicy:


@gunsiarz

https://www.wykop.pl/wpis/63310873/czesc-tu-jednorazowka-chyba-nie-moge-wstawiac-jesz/

i


@woda_saguaro

https://www.wykop.pl/wpis/63585377/stracilem-dostep-do-glownego-konta-z-blisko-5-lat-/

Jak się u Was to skończyło?


#wykop #moderacja #moderacjacontent #konfederacja
DurzyPszypau - Przekazuję wiadomość od @kleopatrixx

Cześć. Od 4 dni nie mam dostępu...

źródło: comment_1645997912LLSx1A0TO9A4gZCgOcXFlA.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
Że wam się jeszcze chce bawić w tę szopkę...


@mnik1: Wam czyli komu? Kilka razy prosiłem ciebie i twoich kumpli, aby wyjaśnili o co chodzi z tym Mariuszkiem i jakoś nikt nie raczył odpowiedzieć. Nie znam tej osoby, nie zajmuję się stalkingiem nielubianych osób, więc przyjmuję że jest tym za kogo się tutaj podaje. Zresztą dla mnie to bez różnicy kim jest, może być nawet samym Mentzenem xD
  • Odpowiedz
  • 3
@DurzyPszypau Na mnie wczoraj po 14 latach pierwszy raz nałożyli jakąś blokadę dodawania komentarzy. Nawet nie wiem co uruchomiło ten ogranicznik.

Chyba jestem na celowniku xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mnik1: Ja tutaj nikogo nie znam osobiście, ani z nikim się nie kontaktuje poza portalem jak pewna znana discordowa grupa od manipulacji i jak widać też od stalkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) A przyznawanie się do korzystania z wykopu to raczej obciach, więc lepiej się do tego nie przyznawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: Jak chcesz sobie legendę budować to radzę nie pisać ich w tak oczywiscie fejkowy sposób, bo brzmisz teraz jak pięciolatek z twarzą umorusaną czekoladą, próbujący wmówić starej że nie ma zielonego pojęcia co się stało z tym batonikiem który zostawiła na stole.
  • Odpowiedz
Dlatego napisałem na jej maila co się dzieje, bo widziałem kilkanaście komantarzy o tym jak bardzo niektórzy tęsknią


@DurzyPszypau: Już zacząłem myśleć, że rusofile z konfederacji tak odlecieli publicznie, że kleo zaczął myśleć, że nie ma sensu ich bronić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mnik1: No właśnie nie wiem o co chodzi, a ty widzę aż za bardzo siedzisz w temacie o kórym tylko wybrani mają pojęcie. To może w końcu wyjaśnisz o co chodzi z tym Mariuszkiem i zamkniesz temat raz na zawsze, zamiast pisać...

Że wam się jeszcze chce bawić w tę szopkę...
  • Odpowiedz
za to się #!$%@? w podskokach z pewnych miejsc


@0xFEE1DEAD: Tylko z pewnych, ale gdzieś to się musi odbywać, bo 2-3 dni temu widziałem jakieś konta bez aktywności piszące o tym że Mariuszek zaginął na wojnie. Wszyscy o tym piszą, a nikt nie chce wyjaśnić o co chodzi.
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: Lepiej uważaj z tym mariuszkowaniem, bo jeszcze chwilę temu udawałeś że nie masz pojęcia kim jest pan @kleopatrixx. Nie znasz człowieka, rzekomo, ale wypokowe lore na jego temat masz w małym paluszku - że już z litości nie wspomnę że idziesz naprawdę bardzo daleko w próbie pomocy typowi którego, przypominam, nie znasz. Pewnie z dobroci serca pomagasz, prawda? Bo Jezus w końcu kazał pomagać nieznajomym, prawda?

Jak ci ciut
  • Odpowiedz
@DurzyPszypau: wydaje mi sie że jedna osoba tak wiele razy powtarzała z tym mariuszkiem na wykopie, że reszta zaczęła to podłapywać i tak się kręci. Coś jak z przezwiskami w podstawówce. W każdym razie nie popieram czegoś takiego bo to słabe.
  • Odpowiedz