Wpis z mikrobloga

Załoga bunkierki (pływającej stacji benzynowej) odmawia paliwa załodze statku, bo ci są rosjanami. Przy okazji wyzywają ich od okupantów i pada kilka ostatnio popularnych "sloganów" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #wojna
crs333 - Załoga bunkierki (pływającej stacji benzynowej) odmawia paliwa załodze statk...
  • 24
  • Odpowiedz
@szymon465: Załoga nie jest winna, ale to jak ktoś wyżej napisał, chodzi o to, żeby "zwykli" rosjanie odczuli. Też dziś słyszałem od ruskiego chiefa mechanika, że jacyś jego kumple zostali wyproszeni ze statku przez swoje firmy tylko przez sytuacje z Ukrainą. Oczywiście wszystkie benefity zgodnie z kontraktem i podróż do domu będą zapłacone, ale sam fakt... Teraz on też lekko obsrany c nasza firma zrobi.
  • Odpowiedz
@crs333: Odpowiedział "russian crew member". Jeśli odpowiedziałby filipińczyk to uznalibyście, że statek jest filipiński? Załogi statków są wielonarodowe i nie mają zazwyczaj nic wspólnego z krajem armatora czy bandery. No ale trudno. Niech się teraz Staremu tłumaczy dlaczego paliwa nie będzie :)
  • Odpowiedz
  • 1
@chiefeng: Panie Chiefie, ja nie napisałem nigdzie, że to rosyjski statek, tylko że odmówili bo rosyjska załoga. Coś tam o statkach wiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz