Wpis z mikrobloga

@kurlapejter: Bądź dużą rozpoznawalną marką w polskim internecie, dla większości synonimem zakupów przez internet. Wykorzystaj swoje zasięgi aby zaangażować się w pomoc Ukrainie.

Ale nie ch... im w d.... i ha tfu bo jakiś Mirek leczy kompleksy bo coś na allegro nie poszło po jego myśli xD

Straszne, że ktoś zyska trochę PR a może się przyczynić do pomocy innemu.

Nawet mi Ciebie nie żal. Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@kurlapejter: piszesz takie farmazony, jeszcze nawet tego uargumentować nie potrafisz, zresztą kolega wyżej też cię dobrze podsumował, typowy narzekający Polaczek - wszystko beee
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Delikatesov: dombrze, już nie będę mentora strugał :) jak ci nie odpowiada co ktoś ma do powiedzenia w temacie to może usuń mój komentarz zamiast się spinać i atakować ch** wie za co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Delikatesov: ale ja nie zmieniłem zdania, pomogłem w temacie pomocy Ukrainie w inny sposób i tyle (i nie muszę się tym chwalić) Skomentowałem tylko Twój wpis i zaraz oburzenie że ktoś śmie mieć inne zdanie. No nie rozumiem dlaczego taka spina do mnie?
  • Odpowiedz
@kurlapejter: Podobnie jak i ja pomogłem. Ale ja nie chodzę po innych wpisach i nie krytyjuę akcji pomocy od innych firm bo mnie kiedyś oszukano/źle potraktowano itp. itd. Jak masz problem z Allegro to rozmawiaj z Allegro a nie wrzucając takie komentarze możesz nawet nieświadomie sprawić, że ktoś nie pomoże z użyciem Allego bo jakiś Mirek napisał, że "pieprzone allegro które w dupie ma zwykłych użytkowników z ich problemami".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Delikatesov: ok, nie spojrzałem na to z innej strony ( ͡° ʖ̯ ͡°) może i masz rację że ktoś się może zniechęcić, chociaż ludzie chyba mają swój rozum? Usuń mój komentarz jeśli uważasz że faktycznie może źle zadziałać i tyle. Przecież nie chcę zniechęcać ludzi do pomocy..
  • Odpowiedz