Wpis z mikrobloga

Raport lutowy

Aktualna waga: 117,7
Początkowa waga: 118,1
Zmiana od ostatniego raportu: -0,4

Dlaczego bardzo polubiłem to wyzwanie?
Dlatego, że zdajemy coMIESIĘCZNE raporty, a to pozwala spojrzeć na swoje odchudzanie trochę z dystansu.

Sam ważę siebie co tydzień za każdym razem 3 razy wchodząc na wagę, żeby wyeliminować błąd pomiaru. W momencie, w którym żyję "od tygodnia do tygodnia" mogę w ogóle nie widzieć postępu (zielona linia na wykresie), bo ciągle mi się waha, ale jak spojrzę na to z perspektywy miesiąca (niebieska), jest dużo lepiej. A przyznam szczerze, że na miesięczne postępy nie patrzyłem prawie w ogóle, dopiero #zagrubo2022 zmotywowało mnie do tego, żeby do tego wrócić.

*

A jak z wagą w ogóle?**
W stosunku do poprzedniego miesiąca zrzuciłem tylko 0,4kg, ale absolutnie się tym nie przejmuję. Dlaczego? Bo trochę wybiłem się 100-godzinnym postem (IF) na początku lutego i tak bujałem się przez luty, żeby wrócić do normy. Za to podczas samej głodówki waga wskazywała już 116,1kg, więc wiem, że to wszystko woda :). To właśnie #zagrubo2022 było swego rodzaju "momentem Aha...", który pozwolił mi wrócić na dobre tory, patrzeć trochę dalej niż kolejna niedziela :)!

Dziękuję twórcy i uczestnikom! Tak trzymać!

#zagrubo2022 #zagrubo2022luty
Wpis dodany przez aplikację ZaGrubo
Dołącz do akcji
Pobierz
źródło: comment_1645952690dakIh0U17SQ1PGDRbU05tg.jpg