Wpis z mikrobloga

Dzisiaj chciałem aplikować o eWize do USA w systemie ESTA i mam jeden problem jak na zrzucie ekranu niżej. Pyta się czy USA będzie tranzytem do innego kraju, zaznaczyłem ze nie to chce jakieś dane adresowe punktu. Czy wystarcza dane hotelu gdzie będę przebywał czy nie?

Dodam że lecę do USA z UK ale przesiadkę mam w Amsterdamie.

#podrozujzwykopem #podroze #pytanie #pytaniedoeksperta #usa
Pobierz
źródło: comment_1645916016drzigvSDjZp0JFEnYRbUA4.jpg
  • 8
@niewiemcotuwpisac: @sayrel: ok, poszło. Ogólnie to mam rezerwacje hotelu zrobiona juz jakiś czas temu a będę tam za ponad miesiąc i możliwe jest ze będę jeszcze cos zmieniał jeśli znajdę lepsza ofertę hotelu.

swoją droga w poradnikach piszą ze płatność kredytowa a zapłaciłem Revolutem i można także przez PayPal :D
@utede: Robiłem rezerwacje przez booking i narazie przyjęło Revoluta, dostałem tez wiadomość ze wymagają ID bo nakaz rządowy i $50 depozytu. W razie czego będę miał i tak kartę kredytowa przy sobie. Spróbuje zapłacić Revolutem za wynajem pokoju a depozyt kredytowa
@niewiemcotuwpisac: Z samochodami to już w ogóle jest cyrk dlatego będę wynajmował przez aplikacje TURO. Ogłaszają sie tam prywatni ludzie i prywatne wypożyczalnie a kasę wpłaca sie wraz z depozytem przez aplikacje w walucie z której masz kartę (w moim przypadku funty brytyjskie). Czasami jedynie hosty proszą o okazanie ubezpieczenia.

@utede: u mnie jest ten problem ze kredytówki dawno juz nie mialem i dy założyłem miesiąc temu to dostałem limit
Pobierz
źródło: comment_1645949336hzXdniR4Vcu9G1omjZKdtf.jpg