Wpis z mikrobloga

Ostatni raz wchodzę na ten portal, który administracja i moderacja zabiła swoim istnieniem.

@Moderacja @a__s @m__b i inne nieroby - rok temu zgłaszałem wam kilkunastokrotnie konto, które się pode mnie podszywa, używając mojego nicku z innych portali tutaj. Zero działania, zero odpowiedzi, zero niczego. Teraz od znajomych dostaję screeny z "dzieł" tego nieinteligenta, i za każdym jednym razem muszę tłumaczyć że nie ja jestem ich autorem.

Czy w końcu może ktoś z Was ruszyć swoje cztery litery i usunąć @C39Ponton stąd? Zwłaszcza, że jest to multikonto @Mechaniczna_Klawiatura, który strzelił fochem po otrzymaniu bana za rasistowskie obelgi na serwerze Discord, gdzie jestem moderatorem (tak, działająca moderacja, to jest możliwe)

Co mam zrobić żebyście w końcu potraktowali mnie poważnie? Wysłać wam PW na instagramie, twitterze, steamie czy jeszcze innym z fefnastu portali czy usług, gdzie korzystam z mojego nicka?

Wrzucam pod tag #mecz, #ekstraklasa oraz #pilkanozna ze względu na obecność tego konta na nich - pomóżcie mi w rozkręceniu Małysza, bo to się w pale nie mieści żeby takie akcje w ogóle istniały na rzekomo elitarnym portalu.

#moderacjacontent
  • 9