Wpis z mikrobloga

Murańscy byli tacy pewni walki na 13/14 i rewanży a tu cisza czyli jednak Pan Tańcula aka różowa landryna miał racje i aneks do umowy a potem koniec kontraktu. Kwestia czasu i pewnie ogłoszą rewanż jak odpowiednio więcej posypią Tańculi żeby znów oklepał któregoś odklejusa, przewidywalne to fame( ͡° ʖ̯ ͡°)
#famemma
  • 11
@yksjak: Stary Murański na instastory ciągle twierdzi, że na 13 ktoś od nich jeszcze prawdopodobnie zawalczy (chodzi o starą Murańską) i mówi, że sam zawalczy na 14.
@iPawen: @yksjak: Młody Muran miał walczyć, mówil nawet w wywiadach po prime, że będzie na konfie w roli uczestnika, ale jednak to się nie wydarzyło, dlaczego? Nie wiem, zapytałem Lipskiego, który się raczej orientuje w tych sprawach i walka Murańskiego ponoć nie była w ogóle planowana.
@Jvmniczek: Też wolałbym ich więcej nie zobaczyć, są już zbędnymi aktorami w tym cyrku.

@BamBamBigelow: Jeszcze w międzyczasie musi poskładać 3 typów pod żabką( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Djuk94: Też mi się wydaje, że to tylko wyobraźnia Murańskich cały czas gadanie o tej walce byleby w końcu ją
dostać xD Zbudowali swój wizerunek na groźnych gangusów żeby potem go zniszczyć+zwykli ludzie ich kompletnie nie tolerują
@iPawen: Według ,mnie efekt starego Murana nie będzie już ten sam, legenda zdechła( ͡° ʖ̯ ͡°) Mitomaństwo go ukróciło jedynym wyjątkiem jest to jak dostanie kogoś kto go mocno oklepie to jednak miód dla oczu zobaczyć znów obijanego dziadyge
@niezdiagnozowany: ++ Młody Muran znalazł się tam przypadkiem i jego miejsce jest na mmavip a nie w fame