Wpis z mikrobloga

Chwilowo wstrzymałbym się z kupowaniem na #liliontransfer Chyba słabo znieśli boom, bo coraz więcej ludzi ma problemy z nimi, a kontakt z supportem nie istnieje. Ja wczoraj zakupiłem ltc jeszcze po $10 i od tej pory cisza w eterze. Mam nadzieję, że dostanę te ltc, bo jak nie, to się srogo #!$%@?ę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#litecoin
  • 15
@fasfsrheeahgdfhds2: Ale anulowali w sensie dostałeś zwrot kasy czy anulowali w sensie napisali status "anulowane"? :D Bo jak się okazuje to że dostaniesz z automatu, że anulowane oznacza tylko, że jakiś był błąd w automatycznym ksiegowaniu i oni muszą to ręcznie wklepać, natomiast transakcja prawdopodobnie nadal jest aktualna, tylko się moze mocno opoznic. z ciekawości - z jakiego banku przelewałeś?
@fasfsrheeahgdfhds2: no właśnie ja też z wbk i podobno jakiś problem tam mają z automatycznym księgowaniem wpłat. Wkleję cytat:

" anulowanie transakcji oznacza, że nie została wykonana automatycznie. Z różnych względów, albo błędu usera, albo braku potwierdzenia. Te transakcje później są analizowane i wykonywane ręcznie lub odwracane.

Mój transfer BTC bodajże 17.11 szedł 1,5 dnia więc nic dziwnego, że automat uznał, że nie zrealizowałem transferu i transakcję anulował. Zaś po dotarciu