Wpis z mikrobloga

Zauważyłem że spodobał wam się wczorajszy wpis o Caqivie Mito (wpis dostał 3 plusy).
Dlatego znalazłem dla was artykuł krótko opisujący ten motocykl.
https://motogen.pl/cagiva-mito-125-modele-opinie-historia/
Jeśli ktoś ma wolną gotówkę do zainwestowania w motocykl to radzę kupić Caqivę Mito 125 czerwoną albo żółtą a najlepiej wersj specjalne których było kilka. Gdyż powoli ten motocykl staje się legendą a ceny są jeszcze przystępne.
Nie jest to motocykl dla gościa 180cm i 100kg. A raczej dla dżokeja lub kobiety.
Jego odpowiednikiem do codziennej jazdy jest piękna (najpiękniejszy Naked bike 125 2T) Caqiva Planet/raptor.
Kupujcie puki są na rynku.
Dróga inwestycja to Hayabusa pierwszej generacji TYLKO W MIEDZIANYM MALOWANIU dlatego że na plakatach/filmach/folderach prawie zawsze była miedziana przez co jest bardzo pożądana przez ludzi.
#motocykle
Pobierz
źródło: comment_16458728594G6K3gMwybKsTNBViEMoC1.jpg
  • 4
a motocykl czego że tak wygląda?


@Sahkez: Ma za dużo Tamburiniego, Massimo Tamburiniego.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piękna sztuka, zawsze powtarzam że disain (czy jak to się tam pisze) to Włosi zawsze mieli najlepszy na świecie.
Nie ma Ładniejszych motocykli niż Włoskie (prawie wszystkie modele) i nie ma ładniejszych samochodów niż Alfy Romeo (prócz kilku sztuk).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mpetrumnigrum: design* albo dizajn
Włosi mają talent artystyczny ale nieraz potrafią dowalić do pieca z wyglądem
Vide: Ducati multistrada 1 gen., Niektóre ich scigacze, nieraz studio Zagato brzydale prezentuje
Włosi mają talent artystyczny ale nieraz potrafią dowalić do pieca z wyglądem

Vide: Ducati multistrada 1 gen., Niektóre ich scigacze, nieraz studio Zagato brzydale prezentuje


@Djodak: To prawda włosi potrafią produkować najładniejsze motocykle ale i też te najbrzydsze. Tak jak napisałeś Multistrada 1gen , jestem zdziwiony jeśli ktokolwiek to paskudztwo prócz włochów kupował.