Wpis z mikrobloga

Ze wczorajszego przemowienia Joe Bidena najbardziej utkwila mi w pamieci odpowiedz na pytanie dziennikarza: Czy Putin zatrzyma sie po zdobyciu Ukrainy? Biden bez chwili namyslu stanowczo odpowiedziale: NIE! i nastapila chwila ciszy wsrod dziennikarzy... USA nie pomylili sie z inwazja na Ukraine co do godziny. Teraz tez cos wiedza tylko jeszcze o tym nam nie mowia... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wojna #ukraina #rosja
  • 25
  • Odpowiedz
@nn-borg: dobra, faktycznie na tym nagraniu wyglada to jako przyzwolenie na pytanie innego dziennikarza uff :) ja to ogladalem na TVN z symultanicznym tlumaczeniem na ktorym nie bylo pokazanych dziennikarzy. Dzieki Mireczki :) za wyprowadzenie mnie z bledu, dzis bede odrobine lepiej spal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emasele: musialbys posluchac tamtego symultanicznego tlumaczenia w TVN :D najpierw bylo przetlumaczone pytanie tej babki, ktora wyrwala sie z kolejki, po czym padlo to YES.. i nawet tlumacz zamilkl hehe. zamaykam temat :)
  • Odpowiedz
@emasele: znam :) ale to byl dziwny przypadek i tlumacz symultaniczny dal sie zlapac w pulapke. W kazdym razie taki przekaz poszedl w TVN24. Ciesze sie, ze zostalo to sprostowane. ot zwykle lost in translation ;D
  • Odpowiedz