Wpis z mikrobloga

  • 837
W tym całym zamieszaniu z paliwem najgorsze jest to , że ja po robocie muszę jechać zalać furę bo mi się gaz skończył, a na stacji będę się czuł jakbym był jednym z tych idiotów co leja do konewki #wojna #ukraina #paliwo
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym całym zamieszaniu z paliwem najgorsze jest to , że ja po robocie muszę jechać zalać furę bo mi się gaz skończył, a na stacji będę się czuł jakbym był jednym z tych idiotów co leja do konewki #wojna #ukraina #paliwo


@roman106: miałem to samo - wczoraj już na oparach jeździłem ale wszędzie kolejki... luz, w nocy zatankuję.
Wracałem dość późno - i
  • Odpowiedz
@roman106: Dzisiaj na jednej z krakowskich stacji Shell zatankowałem bez najmniejszych problemów. Cena to 5.78 za B7, więc raczej stabilnie. Gorzej bo potrzebuję gotówki (nie nie wypłacam całego majątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i właśnie ruszam na rajd po bankomatach. Możecie trzymać kciuki :D.
  • Odpowiedz
@roman106: Tak samo jak Ty, jutro mam wyjazd wiec musze zatankować a na stacjach kolejki. Na szczęście na jednej stacji w okolicy skończyła sie benzyna i ON, ale gaz ciągle był. Wiec podjechałem tam i tankowałem, w ciągu chwili pojawiła sie za mną kolejka aut chcących zatankować. Niestety podtlenek biedy pokazał swoją wyższość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@roman106: A ja akurat w poniedziałek pojechałam po zakupach zatankować i nalałam do pełna, jakbym miała zrobić to dzisiaj to czułabym się jak kretynka i tylko myślałabym o tym, czy pracownicy stacji uważają mnie za głupią, bo wszędzie trąbią o paliwie to poleciałam zatankować full xd
  • Odpowiedz