Wpis z mikrobloga

@Secla: kurde przeciez to tylko papierki, dowioza wiecej jak bedzie trzeba. Jedyny problem to z transportem i magazynowaniem tego, jak z papierem toaletowym podczas covida.
  • Odpowiedz
@qusqui21: ja to wszystko rozumiem i nie popieram tej paniki, a dwa niestety nie wierzę, że gdyby rosja naprawdę zaatakowało NATO to tu by były jakieś śmigłowce czy armie.. zobaczylibyśmy błysk światła i to tyle.... Zaatakowanie NATO oznacza koniec dla części świata.
  • Odpowiedz
Akurat pod tym oddziałem ING na IX wieków zawsze są kolejki. Trochę mniejsze ale zawsze. Nurtowało mnie już kiedyś dlaczego


@Zaczki95: Zapewne jest to jeden z oddziałów ING, w których ING nie wymaga wcześniejszej rezerwacji wypłaty większych kwot gotówki (w zwykłych oddziałach ING zwykle można wypłacić maks kilka/paręnaście tysięcy złotych). Inne banki mają podobne zasady.
  • Odpowiedz
chyba w każdym oddziale kasowym ING można wypłacić do 5k euro bez rezerwacji.


@SlepyBazant: kiedyś (3 lata temu?) przerzucało się większe środki na konto oszczędnościowe i od razu realizowało wypłatę, która była za darmo, bez limitu i bez rezerwacji. Musiał być to jednak odpowiednio duży oddział (w Krakowie był wtedy tylko jeden).
  • Odpowiedz
@francesco-pazzesco: było o tym w wiadomościach. W okolicznych bankomatach skończył się hajs i teraz stoją w kolejce do banku.
Pytali ludzi czemu stoją, jedna babka ok. 35-40 lat powiedziała, że musi wybrać pieniądze aby pracownikom zapłacić.
  • Odpowiedz