Wpis z mikrobloga

  • 1143
#wojna #rosja #ukraina

Ja jestem ciekawy jak wyglada morale u kacapow.
Pewnie im mowili i mysleli ze szybko pojdzie a tu niespodzianka. Jestem pod wrazeniem Ukraincow i ich heroicznej walki.
  • 33
  • Odpowiedz
@bukimi: no niby tak, ale to nie ma co porównywać do II wojny światowej. Teraz całe wojsko jest zmechanizowane, a nie w 90 procentach piesze. Teraz 200 km w jeden dzień to jest nic.
@K_R_S: niby tak, Amerykanie Irak zajmowali chyba 3 tyg, ale samo rozbicie linii irackiej armii i w ogóle irackiej armii zajęło im 1-2 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak
  • Odpowiedz
@Lachon: Ja to widzę jak klimat w Niemczech przed 1939. Kręcenie propagandy pokrzywdzenia, tworzenie wrogów, dokręcanie śruby każdemu. #!$%@? rośnie i zostaje skanalizowany w wycieczkę z karabinem w ręku. W Rosji do tego jeszcze bieda i propaganda zdobycia bogactwa na wojnie. Tak sobie to wyobrażam.
  • Odpowiedz
@KarmazynowyHefalump: a szybko im idzie? mając taką przewagę sprzętową zwłaszcza w powietrzu? Przecież Kijów jest niecałe 150km od granicy z Białorusią, i ledwo podeszli na 15 km w przeciągu 34 godzin xD na wschodzie front stoi, Charków nie zajęty, Sumę podobno Ukraińcy odbili, Chersoń też wysadzając przy tym most. Największe południowe zgrupowanie z Krymu w ciągu prawie 40 godzin podeszło ledwo do Melitopola. Zresztą podobno taktyka ukraińska polega na wciąganiu
  • Odpowiedz
heroicznej walki.


@Lachon: i to będzie na tyle.

Jeśli te europejskie pseudo mocarstwa nie zareagują inaczej niż dotychczas to Putin #!$%@? swoim wojskiem całą Ukrainę i tyle będzie...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@pjoooter juz widze jak sciaga cala dostepna armie pod Ukraine nie broniac zadnych strategicznych mieksc gdzie indziej, a rosja mala nie jest.
  • Odpowiedz