Wpis z mikrobloga

ja nie mogę XD
jakies hakiery zrobili póki co więcej niż przywódcy największych światowych mocarstw

ale blamaż dla USA i EU, tfu na tych dziadów

a #anonymous sie odmrozili lepiej niż maryla na sylwestra nawet strona kremla już nie działa XDDDD

#wojna #ukraina
  • 21
  • Odpowiedz
@bizonsky: to CIA jest odpowiedzialne za akcję anonymous. Dziwnym przypadkiem od rana się mówiło że Biden ma poinformować o atakach hakerskich na Rosję, następnie Biden powiedział, że USA jest gotowa na atak cyberwojskowy na Rosję jeśli będzie taka konieczność i dzisiaj akurat anonymous się odpaliło po dłuuugiej przerwie
  • Odpowiedz
@Wincyj1338: pewnie sie podniesie i dalej bedzie szla zgarbiona jak do tej pory, ale mimo wszystko bardziej bym się #!$%@?ł czymś taki niż tymi śmiesznymi dotychczasowymi sankcjami jak bym był putinem, i to cieszy
  • Odpowiedz
@bizonsky: szanuje za taki atak bo to zawsze podnosi w jakimś stopniu morale. Ale co właściwie osiągneli, error 404 ?
Zakładam, ze nie podłozyli bomby w ich serwerowniach ani nie przecieli głównego światłowodu .
  • Odpowiedz
  • 3
@Wodzigrzmot @Rnck od wczoraj nie dziala wiele ryskich domen i stron, russia today, strona kremla itp. Ludzie pisza ze to ataki ddos, ja zrodla nie znalazlem jakie to ataki, ale na pewno ma to wiekszy wplyw na propagande w kraju niz jakies smieszne sankcje na kilka osob i instytucji od usa i niemiec, pseudoobroncow wolności.

Edit: domeny ru juz dzialaja z tego co widze
  • Odpowiedz
ale oni mają łeb masakra, mnie zawsze fascynuje jak oni potrafią takie rzeczy


@Devus: @Krynicka: już wam mówię jak, możecie im nawet pomóc.
Pobierasz program, którego używali do DDoSowania już we wcześniejszych akcjach czyli: LOIC. https://sourceforge.net/projects/loic/
Odpalasz, wpisujesz IP lub domenę serwera. Klikasz ten wielki niebieski przycisk.
Zostawiasz kompa na noc.

Jeśli zrobi to wystarczająca ilość osób to serwer zdechnie, nie trzeba żadnego skilla. To tylko ddos a nie jakieś
  • Odpowiedz