Wpis z mikrobloga

do #!$%@? to benzo tylko muli ewentualnie dostaje blackouta i koniec zabawy xD chyba sprzedam wszystko i robie zamianke na opio bo mnie #!$%@? teraz to (dzis xanax w szkole 1.25mg i dolozylem 0.5 w domu do pieca wypilem 2 drinki i po zabawie xD) chyba ze ja cos zle robie z tym xanem ale szkoda mi juz kasy na to opio duzo lepsze( ͡° ʖ̯ ͡°)
#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko
  • 21
  • Odpowiedz
@MagikLOL: ogolnie mega luki w pamieci ten miesiac mi jak #!$%@? minął dopiero byl 9 teraz nagle 25 (dzien miesiaca) a fazka nie jest na tyle fajna zeby warto bylo w cos takiego inwestowac, wiec przenosze sie na opio bo moim zdaniem przyjemniejsze (mam fajne ofki wiec w sumie chyba nawet dobrze na tym wyjde)
  • Odpowiedz
@MagikLOL: ogolnie zaczelem brac przez stale proby samobojcze (codziennie praktycznie podejmowalem ryzyko utraty zycia, czasem nawet nieco bardziej zaplanowane akcje) i od tego czasu jest lepiej, dlatego tez w tym siedze( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jp2mmc: przynajmniej masz świadomość ze siedzisz w tym. Ogólnie to proponował bym ci iść na terapię odwykową bo w opio #!$%@? sie mozna jak noz w maslo. Zeby cie zmotywować to mogę ci powiedzieć że nawet jak umrzesz to pewne ciężary z tego wcielenia i tak zostaną przy tobie dopóki ich nie przepracujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) energia nigdy nie znika, ile byś nie uciekał zawsze trafisz
  • Odpowiedz
@MagikLOL: dzięki mordo. generalnie to staram sie robic jak najwiecej w ta strone, (ogolnie znam juz przyczyne tych mysli itd wszystko jest przepracowane tylko sytuacja sie nie zmienia wiec moj stan psychiczny nagle sam z siebie tez zmianie nie ulegnie) i jesli bede w tym wciaz siedzial jak skoncze 18 to na pewno udam sie na takowa terapie, do kety nie mam dostepu aktualnie. opio cisnelem juz kiedys i nigdy sie
  • Odpowiedz